info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
Prezidents Saldū, attēls

Valsts prezidents: Saldus novadā darbojas ambiciozi uzņēmēji, kuri rūpējas par Latvijas labklājību

22. martā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Saldus novadu. Darba vizītes laikā Valsts prezidents tikās ar Saldus novada domes vadību un Saldus novada uzņēmējiem, kā arī klātienē apskatīja vairākus uzņēmumus un Saldus mājražotāju vakara tirgu. Tāpat Valsts prezidents apmeklēja pulkveža Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”.

Vairāk par uzņēmējdarbības aktualitātēm, izaicinājumiem un attīstības iespējām Saldus novadā Valsts prezidents uzzināja tiekoties ar dažādu nozaru uzņēmējiem kopīgā sarunā Saldus “KOPtelpā”, gan klātienē apskatot vietējā un ārzemju kapitāla uzņēmumus:  saldējuma ražošanas uzņēmumu SIA “Tērvete Food”, reklāmas, reprezentācijas materiālu un iepakojuma ražošanas uzņēmumu SIA “Karlsberg”. Tāpat E. Rinkēvičs apmeklēja būvmateriālu ražošanas uzņēmumu SIA “Schwenk Latvija”, kas uzsācis sadarbību ar enerģētikas uzņēmumu “AJ Power” un pagājušajā gadā izveidojis Kurzemē lielāko industriālo saules parku. Valsts prezidents E. Rinkēvičs arī devās uz Saldus mājražotāju vakara tirgu.

“Saldū ir salīdzinoši daudz konkurētspējīgu un eksportspējīgu uzņēmumu. Vairākus no tiem šodien apmeklēju. Tāpat tikos ar vairākiem uzņēmējiem kopīgā sarunā, kur uzklausīju viņu viedokli par birokrātijas mazināšanas un uzņēmējdarbības veicināšanas iespējām reģionos. Šeit darbojas ambīciju pilni gan lielie, gan mazie uzņēmumi, kuriem rūp Latvijas labklājība,” darba vizītes laikā teica Valsts prezidents E. Rinkēvičs.

Atsaucoties vietējo jauniešu aicinājumam sociālajā tīklā Instagram, Valsts prezidentam bija sirsnīga tikšanās ar Druvas vidusskolas skolēniem.

Druvas vidusskola, attēls

Saldus novada apmeklējuma laikā Valsts prezidents apmeklēja arī pirmā Latvijas armijas virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”, kur nolika ziedus pie O. Kalpaka piemiņas vietas un iepazinās ar muzeja ekspozīciju, tai skaitā 2023. gadā atklāto brīvdabas ekspozīciju “Kaujas priekšpostenis”.

Darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents E. Rinkēvičs sniedza interviju vietējam laikrakstam.

www.saldus.lv