info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
zole

Valkā norisināsies Dižsvētku zolītes turnīrs

Šī gada 1. un 2. jūlijā Valkas kultūras namā notiks Trešais Dižsvētku zolītes turnīrs, kas iepriekšējos gados pulcēja plašu zolītes cienītāju auditoriju no visas Latvijas. Reģistrācija no plkst. 9:00 – 9:50. Pirmās kārtas sākums plkst. 10:00.

Dižsvētku ietvaros notiks divi reitinga turnīri un Tautas klases turnīrs. 1. jūlijā turnīros būs iespēja izvēlēties starp diviem turnīriem – Tautas klases turnīru un Zolītes lietpratēju reitinga turnīra. Tautas klases turnīrā netiks pielaisti spēlētāji no Latvijas Zolītes Federācijas Biedrības reitinga Top 100.

Dalībnieku maksa būs atkarīga no turnīra veida un no reģistrācijas veida.

Zolītes lietpratēju turnīrā, ja reģistrācija veikta, maksājot ar pārskaitījumu bankas kontā līdz 2017. gada 16. jūnijam, tā būs 20 EUR, atbraucot uz turnīra norises vietu, turnīra dienā dalības maksa ir 25 EUR.

Tautas klases turnīrā, ja reģistrācija veikta, maksājot ar pārskaitījumu bankas kontā līdz 2017. gada 15. jūnijam, tad tā būs 10 EUR, turnīra dienā dalības maksa, maksājot uz vietas, ir 15 EUR.

Ja būsiet sevi pieteicis uz Tautas klases turnīru, bet turnīra dienā pirms sākuma vēlēsieties mainīt dalību uz Zolītes lietpratēju turnīru, būs jāpiemaksā starpība, bet nauda netiks atgriezta, ja vēlēsieties no Zolītes lietpratēju turnīra pāriet uz Tautas klases turnīru.

Turnīram sākoties, vairs nebūs iespēja pāriet uz otru turnīru. VISA DALĪBAS MAKSĀS IEKASĒTĀ NAUDA (atskaitot ēšanas talona vērtību) 100% APMĒRĀ TIEK NOVIRZĪTA BALVU IZMAKSAI LABĀKAJIEM SPĒLĒTĀJIEM.

Valkas Zolītes Dižsvētkus organizē sadarbībā ar Valkas novada domi un biedrību “Atbalsts Valkai”. Visas organizatoriskās izmaksas sedz svētku rīkotāji! Katram turnīram būs savs balvu fonds.

2. jūlijā notiks viens reitinga turnīrs – fināls pēc Latvijas Zolītes Federācijas Biedrības klasiskajiem noteikumiem. Uz finālu automātiski kvalificējas 2/3 labākie spēlētāji no 1. jūlijā notikušā Zolītes lietpratēju turnīra. No Tautas klases turnīra – finālam kvalificējas 10 labākie spēlētāji par pazeminātu samaksu – 7 EUR.

Finālam vēl var reģistrēties arī spēlētāji, kas veic turnīra iemaksu 60 EUR apmērā. Reģistrācija uz šo turnīru notiks sacensību vietā, dalības maksas 60 EUR no papildus reģistrācijas pilnībā tiks novirzīta balvu fondam.

Turnīra Galvenais tiesnesis Gintis Kiršteins, otrais tiesnesis Mārtiņš Kreilis. Tiesāšana notiks datorizētā veidā.

Papildus informācija turnīra nolikumā www.valka.lv, sadaļā sports/nolikumi.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta speciālists Valkā

Māris Koops

Tel. 29424580