info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
Smiltenes sakoptākais

Sākas pieteikšanās konkursam “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2017 “

Smiltenes novada dome arī šogad izsludina pieteikšanos konkursam “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2017 “. Īpašumus dalībai konkursā var pieteikt  no 1.jūnija līdz 16.jūnijam.

Īpašumu pieteikt var īpašnieks vai jebkurš novada iedzīvotājs, kā arī komisija, iepriekš pieteikumu saskaņojot ar objekta īpašnieku.

Konkursa mērķis ir veicināt Smiltenes novada iedzīvotājus un uzņēmējus savas darba un dzīves vietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā, kā arī noskaidrot novada teritorijā sakoptākos īpašumus.

Konkursam pieteiktie īpašumi tiks vērtēti sekojošās nominācijās:

  • Sakoptākā ģimenes māja pilsētas un ciema teritorijā;
  • Sakoptākā viensēta pagasta teritorijā;
  • Sakoptākais uzņēmums (iestāde, viesu māja, organizācija, uzņēmums, veikals, kafejnīca u.c.)
  • Sakoptākā daudzdzīvokļu māja;
  • Vides elements vai „Odziņa”;
  • Sakoptākais priekšdārzs;
  • Sakoptākā pašvaldības iestāde.

Katrā nominācijā pieteiktie pretendenti tiks vērtēti pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, pirmais kopiespaids un kopskats, ielu malas un pieguļošas teritorijas sakoptība, augu kompozīcijas un sakoptība, videi draudzīga īpašuma sakopšana u.c. Visi vērtēšanas kritēriji konkursa nolikumā.

Konkursam pieteikto īpašumu izvērtēšanu no 15. jūnija līdz 22. jūnijam veiks Smiltenes novada domes apstiprināta komisija šādā sastāvā: Aigars Veldre, daiļdārza īpašniece Una Eglīte, SIA “Smiltenes NKUP” ainavu tehniķe Elīna Aģe, domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze un domes Saimnieciskās darbības nodaļas teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Agija Kukaine.

Konkursa laureāti tiks godināti 2017. gada Smiltenes pilsētas svētku laikā.

Pieteikt īpašumus konkursam var no 1. jūnija līdz 16. jūnijam, iesniedzot rakstisku pieteikumu novada domē Klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē, pagastu pārvaldēs vai nosūtot uz e-pasta adresi dome@smiltene.lv. Iespējama pieteikšanās arī novada mājas lapā www.smiltene.lv, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT.

Parādīsim savus skaistos, sakoptos īpašumus, lai mēs kopīgi varam lepoties par savu skaisto un ziedošo Smiltenes novadu!

 

Informāciju sagatavoja:

Agija Kukaine
Smiltenes novada domes
Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste
Marita Mūze

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv; marita.muze@smiltene.lv

Mob.tel. 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

www.facebook.com/SmiltenesNovads

https://twitter.com/SmiltenesNovads