info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Notiks seminārs atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai Smiltenes novadā

Trešdien, 7. jūnijā, plkst. 9.30 Smiltenes tehnikuma lielajā zālē notiks seminārs “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai Smiltenes novadā”, kurā aicināti piedalīties topošie un esošie Smiltenes novada uzņēmēji.

Semināra mērķis ir sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumiem un fiziskām personām, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību Smiltenes novadā, kā arī informēt un konsultēt par līdzfinansējuma konkursu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt par  Valmieras Biznesa un inovāciju  inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām, ko prezentēs biznesa inkubatora vecākais projekta vadītājs Juris Čeičs. Par kļūdām, kādas uzņēmēji visbiežāk pieļauj uzsākot biznesu, informēs AS “Attīstības finanšu institūcijas Altum” Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla, savukārt personīgā pieredzē dalīsies uzņēmēja Inga Ērgle, kas savulaik savu biznesa ideju (musli produkti “InGo”) aizsāka biznesa inkubatorā.  Semināra noslēgumā Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Ieva Dille informēs un konsultēs par konkursu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!” un pieteikšanos.

Jau informējam par Smiltenes novada domes konkursu, kura mērķis ir sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai tiek radītas jaunas darbavietas. Projektu uzņēmējdarbības ideju konkursā var piedalīties Smiltenes novadā reģistrēta juridiska persona vai fiziska persona, kas reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicējs vai kas uzvaras gadījumā reģistrēsies kā saimnieciskās darbības veicējs vai komersants.  Konkursā pretendenti var saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 80% no iesniegtās projektu izdevumu tāmes, bet ne vairāk kā  3000 eiro. Vairāk informācija par konkursu šeit: http://www.smiltene.lv/Pasvaldibas_lidzfinansejums 

Dalība seminārā ir bez maksas. Interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 6. jūnijam, rakstot uz e-pastu: ieva.dille@smiltene.lv Semināru organizē Smiltenes novada dome.
Aicināti visi uzņēmēji, bet īpaši tie, kuri vēl tikai domā par savu biznesa ideju!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marita Mūze

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv; marita.muze@smiltene.lv

Mob.tel. 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

www.facebook.com/SmiltenesNovads

https://twitter.com/SmiltenesNovads