info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Smiltenē notiks pilsētas centra plānojuma sabiedriskā apspriešana

Piektdien, 22.septembrī, no plkst. 11.00-14.00 Smiltenes Baznīcas laukumā notiks publiskās apspriešanas atklāšana, iedzīvotājus iepazīstināsim ar iespējamiem pilsētas centra plānojuma variantiem.

Jau iepriekš informējām, ka Smiltenes novada pašvaldība strādā pie Smiltenes novada domes būvprojektu “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras sakārtošana Smiltenes pilsētā – I un II kārta” izstrādes.

Pirmās un otrās kārtas būvprojekti paredz ielu un inženiertīklu infrastruktūras pārbūvi Baznīcas laukumā, Pils ielas posmā (posms Baznīcas laukums – Kalna iela), Kalna ielā (posms Pils iela – Baznīcas laukums), Daugavas ielā (posms Baznīcas laukums – Abulas iela), Marijas ielā, Baznīcas laukums 16A un Baznīcas laukums 10 teritorijās.

Lai virzītos tālāk ļoti svarīgi saprast un apzināt mūsu kopējo viedokli par Smiltenes pilsētas centra attīstību. Šobrīd ir izstrādāti vairāki varianti ar galvenajām plānojuma zonām pilsētas centram, ar kuriem vēlamies iepazīstināt sabiedrību un saņemt tās viedokli.

MARITA MŪZE
Smiltenes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: prese@smiltene.lv; marita.muze@smiltene.lv
Mob.tel. 28334474
www.smiltene.lv
Sekojiet mums:

https://twitter.com/SmiltenesNovads
http://www.facebook.com/SmiltenesNovads
http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/