info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Sestdien atklās rekonstruēto Smiltenes kartingu trasi

Pēc ievērojamās sporta kompleksa “Teperis” kartinga trases rekonstrukcijas, šajā nedēļas nogalē no 22. līdz 24.septembrim notiks svinīgā kartingu trases atklāšana. Uz rekonstruēto trasi uzaicināta sporta kompleksa “333” komanda ar šobrīd jaunākajiem un jaudīgākajiem īres kartingiem Latvijā.

Šie būs svētki visiem Smiltenes pilsētas un apkārtnes iedzīvotājiem, jo pa jauno trases asfaltu izbraukt varēs ikviens – īrei pieejami būs 10 jaudīgie Sodi RT8 kartingi, bērnu kartingi un Latvijā vienīgais divvietīgais kartings.

Smiltenes kartingu trase ciemiņus gaidīs jau piektdien, 22. septembrī, kad visas dienas garumā būs iespējams izbraukt ar kartingiem. Savukārt sestdien, 23. septembrī, notiks svinīgā trases atklāšana, kurā piedalīsies arī Smiltenes domes pārstāvji, un pirmajiem apmeklētājiem būs iespēja izbraukt ar kartingiem bezmaksas! Bet svētdien, 24. Septembrī – pasaulē lielākā īres kartingu čempionāta “Sodi World Series” Sprint Cup izbraukuma posms, kurā iespējams piedalīties ikvienam! Šis arī pirmais SWS izbraukuma posms, ārpus “333” trasēm. Vairāk informācijas par sacensībām sporta kompleksa “333” mājas lapā.

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis ir gandarīts, ka patiecoties veiksmīgai sadarbībai ar biedrībām “Abulas lauku partnerība” un “Tehnisko sporta klubs “Smiltene””, īstenojot kopīgu projektu,  pašvaldībai ir izdevies  attīstīt un daudzveidot daudzfunkcionālā sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” piedāvāto pakalpojumu klāstu. Tagad atjaunotā kartingu trase dod iespēju nodrošināt trases izmantošanu kartingu sportam, kā arī skrituļslidotājiem un skrituļslēpotājiem, tādējādi piesaistot vairāk apmeklētājus, īpaši jauniešus, kā arī dod iespēju uzņemt nacionāla vai pat starptautiska mēroga sacensību organizatorus.

Projekta “Kartingu trases atjaunošana” ietvaros tika veikta virsūdeņu noteces sistēmas atjaunošana un pārbūve, iekšējās trases apmales izbūve, jauna asfalta seguma izbūve, atvairbarjeru uzstādīšana, apzaļumošana u.c. darbi Darbus veica SIA “8 CBR”. Projekta kopējās plānotās izmaksas bija 172 857,00 eiro, no kurām Lauku atbalsta dienests līdzfinansē 80 000,00 eiro un pašvaldības finansējums 95 857,00 eiro.  Tuvākā laikā plānots uzstādīt informatīvo stendu, lai visiem trases lietotājiem un apmeklētājiem būtu pieejama informācija par trases izmantošanas kārtību.

Smiltenes trases darba laiks un svētku plāns kopā ar “333”:

Piektdiena  – no plkst. 13:00 – 19:00 braucieni ar īres kartingiem
Sestdiena  – no plkst. 10:00 – 19:00 ; Plkst. 10:00 – svinīgā trases atklāšana ar Smiltenes domes pārstāvjiem.  Līdz plkst. 11:00 pirmajiem apmeklētājiem brauciens ar kartingu bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
Svētdiena  – no plkst. 10:00 – 16:00
SWS Sprint Cup 7.posms. Iepriekš pieteikšanās sacensībām: https://goo.gl/EcftMH.

 

Informāciju sagatavoja:

Marita Mūze

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv;

Mob.tel. 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

www.facebook.com/SmiltenesNovads

https://twitter.com/SmiltenesNovads