info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Siguldas novads – starp iemīļotākajiem jauniešu vidū

Ir noslēgusies konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsētā” publiskā balsošana un pretendentu izvērtēšana. Siguldas novads, konkursā piedaloties pirmo reizi, iekļuvis starp trim mīlētākajiem novadiem jauniešu vidū. Lai gan šogad konkursa laurus plūca un titulu ieguva Līvānu novads, pašvaldība, rūpējoties par jauniešu labbūtību un apzinoties jaunatnes darba svarīgumu, turpinās uzlabot un veicināt jaunatnes jomas attīstību.

“Esam gandarīti, ka esam novērtēti un iekļuvuši TOP 3. Paldies jauniešiem par ieguldīto darbu konkursa pieteikuma gatavošanā! Tā ir ļoti laba pieredze, kas noderēs nākamgad,” stāsta Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”, kas notiek jau septīto gadu, organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar biedrību “Latvijas Jaunatnes padome” un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, savukārt konkursa vērtēšanas komisijā iekļauti pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Labklājības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Valsts izglītības satura centra, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un biedrībām “Latvijas Jaunatnes padome” un “Latvijas Pašvaldību savienība”.