info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Saldū jau desmito reizi organizē Senioru dienu

Pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” jau 10. gadu Saldus novadā organizē Senioru dienu.

Sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar pensijas vecuma personām Inta Vanaga par šo pasākumu saka: “Šogad, atzīmējot pasākuma 10 gadu jubileju, plānojam noslēgt pasākuma formātu, kuru šo laiku neesam mainījuši. Šie ir svētki senioriem. Pasākuma pirmā daļa ir veltīta kādam tematam – iepazīstinām ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Šo gadu laikā pasākumā viesojušies tiešām daudz profesiju pārstāvji ne tikai no Saldus novada, bet arī viesi no citiem novadiem. Otrajā daļā seniori tiek iepriecināti ar kādu mākslinieku sniegtu koncertu. Būs arī Sociālā dienesta darbinieku ansamblis, kam ir brīnišķīgs skanējums.”

Šogad profesija, ar ko tuvāk tika iepazīstināti seniori, bija deputāts. Sarunas tēma: ar politiķiem bez politikas. Deviņi Saldus novada domes jaunievēlētie deputāti bija ieradušies uz pasākumu, lai iepazīstinātu ar sevi, saviem uzskatiem un savu ikdienu.

Pasākumā sirsnīgu noskaņu uzbūra Sociālā dienesta darbinieču ansambļa dziedātās dziesmas un sirsnīgās sarunas ar deputātiem, savukārt noslēgumā uzstājās duets – Annija un Aivis no Bēnes.

Izsakām pateicību Intai Vanagai par šī pasākuma idejas radīšanu un pasākuma organizēšanu!

 

Informāciju sagatavojusi

p/a “Saldus TIKS centrs”

 sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Sproģe