info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
ēdinātāji, attēls

Riebiņu vidusskola – Latgales labākais skolu ēdinātājs

Lai veicinātu skolas ēdinātāju rūpes par bērniem un arī skolas pašas būtu ieinteresētas tajā, lai bērniem tiek nodrošinātas kvalitatīvas maltītes, Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija (LDUSA) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru organizēja konkursu “Labākais skolu ēdinātājs Latvijā”.

Pieteikumus varēja iesniegt no 5. līdz 29. februārim. Skolu iesniegtās ēdienkartes tiks vērtētas pēc vairākiem kritērijiem, tostarp pēc atbilstības Ministru kabineta noteikumiem Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”, pēc tā, vai ēdieni ir daudzveidīgi, vai izmantots pēc iespējas vairāk vietējo un sezonālo produktu, cik daudz cukura un sāls izmantots ēdienos, kā arī, vai pavāri spēj radoši un interesanti pagatavot bērniem atbilstošus ēdienus

Rezultāti tika paziņoti 27. martā – konkursā uzvarēja Rīgas 34. vidusskola, iegūstot vislielāko punktu skaitu visu reģionu kopvērtējumā. Savukārt, Kurzemē par labāko ēdinātāju atzīta Liepājas Ezerkrasta sākumskola, Latgalē vislielāko punktu skaitu ieguva Riebiņu vidusskola, Vidzemē – Laurenču sākumskola, Zemgalē – Pļaviņu vidusskola, bet Rīgā – Rīgas 6. vidusskola.

Preiļu novada pašvaldība sirsnīgi sveic Riebiņu vidusskolu ar iegūto godalgu un izsaka pateicību par veselīgo un radošo pieeju maltīšu gatavošanā, sniedzot bērniem siltas, daudzveidīgas un garšīgas pusdienas ik dienu!