info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Atvērts Līvānu novada tūrisma informācijas punkts

Ar muzikāliem priekšnesumiem, gardumiem un citām aktivitātēm Līvānu novadā 2. aprīlī atklāts Tūrisma informācijas punkts (TIP), kas atrodas Līvānu novada domes ēkā, Rīgas ielā 77.

Līdzās Kultūras, tūrisma un sporta pārvaldes kabinetam iekārtota neliela telpa, kurā ikvienam interesentam bez maksas pieejama tūrisma informācija – bukleti, maršruti, kā arī konsultācijas ar tūrisma organizatoru –  gan par tūrisma pakalpojumu klāstu Līvānu pilsētā un novadā, gan Latgales reģionā, Latvijā un kaimiņvalstīs.

Atvēršanas svētkos Tūrisma informācijas punkta viesiem bija iespēja nobaudīt vietējos gardumus un pārbaudīt savas zināšanas spēlē “Līvānu novada pazinējs”. Tāpat varēja piedalīties loterijā “Uzzini vai laimē!”, kas tapusi un aizvien tiek papildināta sadarbībā ar Līvānu novada ēdinātājiem, naktsmītņu saimniekiem, amatniekiem, mājražotājiem, uzņēmējiem un māksliniekiem. Loterijā biija iespējams uzzināt kādu interesantu faktu, amizantu atgadījumu un par kādu mazāk zināmu vai jaunu tūrisma piedāvājumu un laimēt balviņu no Līvānu novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Svētku noslēgumā apvienība “Upes muzikanti” priecēja ar muzikāliem priekšnesumiem, kuru laikā  garāmgājēji tika aicināti mainīt dziesmu pret laba vēlējumiem vai kādu ideju, ko tūrisma jomā novadā derētu īstenot. Par godu TIP atvēršanai tika aizsākti arī sakopšanas darbi teritorijā pie Kultūras, tūrisma un sporta pārvaldes ieejas (domes ēkas labajā pusē) un labiekārtota atpūtas vieta – uzstādīts galds un soli. Prieks, ka jauno vietu novērtē aizvien vairāk garāmgājēju un TIP apmeklētāju. 

Tūrisma informācijas punkts kalpo arī kā darītāju un entuziastu satikšanās un ideju koprades vieta. Apmeklētāji, interesenti, sadarbības partneri un visi “savējie” laipni aicināti uzzināt gan par aktuālo piedāvājumu tūrisma jomā, gan par pieejamo atbalstu jaunu ideju tapšanā, lai kopīgiem spēkiem pilnveidotu Līvānu novada izklaides un atpūtas piedāvājumu, ko varētu baudīt kā vietējie iedzīvotāji, tā novada viesi. Kultūras, tūrisma un sporta pārvaldes speciālisti aicina dalīties ar ierosinājumiem par kopējām vajadzībām, meklēt domu biedrus un uzdrīkstēties darīt.

Tūrisma informācijas punkta darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai ir no plkst.9.00 līdz plkst.17.00 un aktīvajā tūrisma sezonā (no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim) arī sestdienās no plkst.10.00 līdz plkst.14.00. Aktuālā informācija un TIP kontakti pieejami Līvānu novada tūrisma informācijas mājas lapā www.visitlivani.lv un jaunumiem iespējams sekot līdzi arī sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram. Lai top!