info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Preiļu jaunie džudo sportisti ar medaļām atgriežas no Ulbrokas

28. maijā Preiļu džudo kluba „Jaunība LV” sportisti trenera Alekseja Sapegina vadībā piedalījās I Vasaras džudo turnīrā “Outdoor Judo 2016”, kas norisinājās Stopiņu novadā Ulbrokā. Šis turnīrs bija īpašs ar to, ka tas notika brīvā dabā Ulbrokas Līgo parka estrādē.

Treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka turnīrs bija interesants un tā dalībniekiem – augts cīņasspars, un labus rezultātus uzrādīja gan pieredzējušie džudisti, gan arī iesācēji, kam šajā turnīrā bija lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi. Tā kā sacensības notika brīvā dabā, tā vienlaikus bija gan atpūta, gan cīņa.

No Preiļu sportistiem augstākus rezultātus uzrādīja U-10 grupas jaunieši (2007.-2008. g. dzimuši) – 1. vietu izcīnīja Arturs Valters un Iļja Volkovs, 3. vietu –  Dāvids Verze, bet Vjačeslavs Sondors ierindojās 7. vietā. U-12 grupā (2005.-2006. g. dzimušie) labāku sniegumu uzrādīja Ričards Jakovļevs, kas izcīnīja 2. vietu, un Aleksandrs Rukmans – 3. vieta, savukārt Iļja Lavrenovs ieguva 7. vietu.

Šīs bija pēdējās sacensības jaunajiem džudistiem šajā mācību gadā, un, kā norādīja treneris, pēc vasaras jau septembrī viss sāksies no jauna! Tāpēc novēlam jaunajiem sportistiem saulainu vasaru un lieliskus rezultātus nākamajā mācību gadā.

Ilona Vilcāne,

Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore