info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
olimpiskais centrs limbaži

Olimpiskais centrs “Limbaži” iegūst LOK un Coca-Cola Foundation projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu“ līdzfinansējumu

28.janvārī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar uzņēmumu Cola-Cola svinīgi pasniedza 11 grantus sporta un veselīga dzīvesveida pasākumu atbalstam. Granti tika izsniegti projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros, un to kopsumma ir 22 000 eiro. Kopumā projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros tika iesūtīti 49 pieteikumi no dažādām Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādēm, sporta organizācijām un klubiem.

LOK un uzņēmuma Coca-Cola programmas galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunos, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā.

Olimpiskais centrs “Limbaži” projektā startēja ar jau par tradīciju kļuvušo Limbažu novada ģimenes sporta dienu “Mammu, tēti-sportosim”, kuru šogad, 14.maijā paplašinās ar jaunām aktivitātēm, vairāk vērstām uz pusaudžu, un vecāka gada gājuma cilvēku iesaistīšanu.

Šāds projektu konkurss ir laba iespēja redzēt un novērtēt to darbu, ko iedzīvotāju veselības un aktīva dzīvesveida veicināšanai veic pašvaldības un to sporta amatpersonas. Bija daudzas interesantas, netradicionālas, bet vienlaikus pārdomātas un saturīgas idejas iedzīvotāju ieinteresēšanai un iesaistīšanai. Cīņa bija sīva, un tāpēc daudz bija atkarīgs no tā, cik rūpīgi izstrādāti un kvalitatīvi bija iesniegtie projekti. Tāpat kā sportā arī šādā konkursā visu izšķir šķietami sīkumi, nianses, sekundes simtdaļas un tūkstošdaļas,” uzsvēra Latvijas Pašvaldību Savienības pārstāvis Guntis Apīnis.

Informāciju sagatavoja:
Evita Bitmane
Olimpiskais centrs “Limbaži” direktore