info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

“Mirklis kopā” trīs novadu veselības aprūpes darbiniekiem

Lai pateiktos par nesavtīgi ieguldīto darbu un atbalstu iedzīvotājiem, janvāra izskaņā Kuldīgas kultūras centrā sirsnīgā pasākumā “Mirklis kopā” tikās trīs novadu medicīnas iestāžu darbinieki. Pasākumā kolēģus sveica veselības ministrs Hosams Abu Meri, kā arī Kuldīgas, Saldus un Dienvidkurzemes novada pašvaldības vadība, bet pateicību dziesmās izdziedāja grupa “Baritoni.”

Sirsnīgajā kopā būšanas pasākumā tika teikts paldies Kuldīgas, Saldus un Dienvidkurzemes novadu medicīnas iestāžu darbiniekiem, kuri ir izvēlējušies pildīt šo īpašo un svarīgo misiju – rūpēties par cilvēku veselību. Ņemot vērā, ka mediķa profesija ir ar augstu stresa un izdegšanas līmeni, ir īpaši svarīgi motivēt medicīnas nozares darbiniekus un pateikties par viņu ieguldījumu.

Pasākuma idejas iniciatores ir Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Skrundas pilsētas un novada lauku teritoriju jautājumos un Saldus medicīnas centra vadītāja Nellija Kleinberga, kā arī Dienvidkurzemes Veselības aprūpes centra vadītāja Vija Jablonska. Pasākumu plaši apmeklēja visu trīs novadu medicīnas iestāžu darbinieki, bet pateicību mediķiem izteica un spēku vēlēja Kuldīgas, Saldus un Dienvidkurzemes pašvaldību vadītāji.

“Šajā saspringtajā laikā  gan valstī, gan pašvaldībās mēs nevaram aizmirst pateikt paldies tiem darbiniekiem, kas ikdienā, nesavtīgi darot savu darbu, rūpējas par mūsu drošību, izglītību un veselību. Paldies par Jūsu darbu un sniegto drošības sajūtu, mēs ikviens to ikdienas novērtējam, jo veselība mums katram ir pati svarīgākā. Saku arī lielu paldies pašvaldībām par atbalstu un vienmēr līdzās būšanu.” Teica Nellija Kleinberga, paužot cerību, ka pasākums notiks arī nākamajā gadā – lai nepazaudētu saikni un rosinātu stiprināt veselības aprūpes kapacitāti novados.