info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Kuldīgas novada pašvaldība un Kuldīgas Senioru skola paraksta sadarbības līgumu

12. martā Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja ar Kuldīgas Senioru skolas vadītāji Rutu Orlovu noslēdza sadarbības līgumu starp abām organizācijām. Tas paredzēs finansiālu atbalstu, telpu un transporta nodrošināšanu biedrības “Kuldīgas Senioru skola” nodarbībām.

Šā gada janvāra sākumā svinīgā pasākumā Kuldīgas Mākslas namā tika atklāta Latvijā otrā senioru skola. Katru nedēļu Kuldīgas Senioru skolā dalībnieki apgūst dažādas tematiskās nodarbības, sākot ar datorapmācībām, beidzot ar dārzkopību. Pašlaik Kuldīgas senioru skolā ir gandrīz 200 aktīvu apmeklētāju ne tikai no Kuldīgas, bet arī no Kabiles, Ēdoles, Pelčiem, Padures un citiem pagastiem.

I.Bērziņa uzsvēra, ka seniori Kuldīgas novadā ir ļoti liela vērtība, iezīmējot, ka pašvaldībai jāizrāda cieņa par viņu paveikto sabiedrības labā. Tikmēr R. Orlova sacīja, ka bez pašvaldības atbalsta šāda iecere nevarētu pastāvēt, un ir pateicīga par sniegto palīdzību. Vēl R. Orlova informēja, ka Kuldīgas Senioru skola noslēgusi sadarbības līgumu ar Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu par meistarklašu pasniegšanu apmeklētājiem.

Jau šobrīd vairākas citas pašvaldības izrādījušas lielu interesi par senioru skolas izveidi. Kā pastāstīja Kuldīgas Senioru skolas vadītāja, tad šobrīd ir saņemts ielūgums no Labklājības ministrijas, lai dalītos pieredzē. R. Orlova priecājas, ka Kuldīgas Senioru skolas kolektīvam pievienojušās vairākas bijušās pedagoģes – Larisa Barinova, Indra Iveta Gaile, Anita Laula un citas, daloties savā pieredzē un palīdzot senioru skolas attīstībā.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Komarovskis, sabiedrisko attiecību speciālists
Kuldīgas novada pašvaldība
Tālr. 633 21900, e-pasts: karlis.komarovskis@kuldiga.lv       www.kuldiga.lv \lsdlocked0