info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

“Stirnu buks” lēks Alūksnes Pilssalā

Marta sākumā Alūksnē viesojās taku skrējienu seriāla “Stirnu buks 2019” organizatori, lai tiktos ar Alūksnes novada pašvaldības pārstāvjiem, apskatītu trasi, vienotos par dažādiem ar pasākuma rīkošanu saistītiem jautājumiem.

6. jūlijā Alūksnes novadā jau otro reizi norisināsies vienas no lielākajām sporta sacensībām, kas plāno pulcēt vairākus tūkstošus dalībniekus un aktīvās atpūtas piekritējus.

Taku skrējienu seriāla mērķi ir tā dalībniekus ievest izcili ainaviskās Latvijas mežu takās – apvidū, kur cilvēks kļūst labāks, draudzīgāks, sirsnīgāks un atvērtāks, iedrošināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju ieskriet mežā un popularizēt veselīgu un sportisku dzīvesveidu.

Taku skrējiens notiek pa dažāda seguma ceļiem un takām (asfalts, lauku ceļi ar grants segumu, meža ceļi, takas, kvartālstigas, sen aizmirstas takas un bezceļš).

Katrā taku skrējienā pieejamas piecas dažādas distances, sākot no 1 km skrējiena pašiem mazākajiem līdz 27-35 km skrējienam izturīgākajiem un rūdītākajiem skrējējiem.

Lai palīdzētu pasākuma rīkošanā, organizatori aicina kļūt par brīvprātīgajiem palīgiem. Pieteikties var, aizpildot anketu: https://www.stirnubuks.lv/brivpratigais/.

Aicinām vietējos mājražotājus piedalīties pasākumā, sūtot pieteikumu uz e-pastu: vita@labdako.lv vai sazinoties pa tālruni 25405940 (Vita).

Vairāk ar pasākumu un citiem taku skrējiena posmiem var iepazīties mājaslapā: https://www.stirnubuks.lv/.

Sagatavoja: Sanita PĀSA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26456644

sanita.pasa@aluksne.lv

www.aluksne.lv