info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Kuldīgā iespējams iegādāties dāvanas, pārtiku un gardumus

Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinām izmantot iespēju Kuldīgā iegādāties gan svētku dāvanas saviem mīļajiem, gan kaut ko garšīgu un pārtiku ikdienai un svētku galdam, tā atbalstot vietējos ražotājus un tirgotājus, jaunos uzņēmējus un arī čaklos seniorus. Gaidāms arī īpašs svētku tirdziņš.

Mazie Kuldīgas veikaliņi

Kuldīga ir slavena ar nelieliem, skaisti iekārtotiem veikaliņiem, kuros var iegādāties visdažādākās preces. Pastaigājoties pa pilsētu un apskatot svētkiem sarūpētos rotājumus, aicinām paviesoties mazajos veikaliņos, lai atrastu noderīgas lietas svētku dāvanām, dažādas pārtikas preces, gardumus un suvenīrus.   

Ielu tirdzniecība

Zināms, ka visu decembri dažādās vietās Kuldīgā norisināsies ielu tirdzniecība. Tirgoties gribētājus aicinām pieteikties SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” pie Daces Grehovas (e-pasts dace.grehova@kuldiga.lv , tālr. 26632289).


Iespēja iegādāties jauno uzņēmēju darinājumus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori ar kampaņu “Lai svētki nebūtu tikai ķekša pēc!” aicina svētkos atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus. Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar unikāliem un inovatīviem vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no LIAA Biznesa inkubatoriem. Kampaņa norisināsies līdz 23. decembrim visos 12 LIAA Biznesa inkubatoru, tostarp Kuldīgas, sociālo tīklu kontos.

LIAA biznesa inkubatori ir sagatavojuši piecus svētkus katalogus – “Viņai un Viņam”, “Bērniem”, “Mājai un mājas mīluļiem”, “Atpūtai un piedzīvojumiem” un “Svētku galdam”, kuros ir apvienoti 12 LIAA Biznesa inkubatoru dalībnieku radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi būs kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē unikālus produktus savam svētku galdam.

“Šī ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem pastāstīt par sevi, savukārt Latvijas patērētājiem uzzināt par unikāliem zīmoliem. Bieži vien tik ļoti aizraujamies ar dāvanu iegādi, ka iegādājamies pārspīlēti daudz dāvanu. Tāpat ir situācijas, kad kāds to dara pēdējā brīdī un iegādājas dāvanas “tikai ķekša pēc”. LIAA Biznesa inkubatoru aicinājums šajos Ziemassvētkos ir būt atbildīgākiem, laicīgi apdomāt savas un tuvāko vēlmes, iegādāties dāvanu ar vērtību – kaut ko, kas radīts Latvijā un patiesi iepriecinās līdzcilvēkus vai būs nepieciešams svētku gaidīšanas laikā. Netērēt lieki, bet ar kvalitāti, ne kvantitāti”, tā Arturs Bērziņš, LIAA Siguldas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs un kampaņas vēstnesis.

Katalogus iespējams apskatīt visos LIAA Biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas Facebook kontos līdz 23. decembrim. Kuldīgas biznesa inkubatora konts: https://www.facebook.com/LIAAKuldiga

Notikums “Ziemassvētki dun Kuldīgā”

17. un 18. decembrī ikviens kuldīdznieks un pilsētas viesis ir aicināts piedalīties pirmssvētku notikumā “Ziemassvētki dun Kuldīgā”, lai atklātu un izvēlētos Ziemassvētku dāvanas no Latvijas ražotāju un Kuldīgas tirgotāju produktu klāsta. Divas dienas iepazīstot Kuldīgas dāvanu veikaliņus, tirdzniecību vecpilsētas ielās un Ziemassvētku tirdziņu “Kaļķu ielas kvartālā”, Kaļķu ielā 14. “Ziemassvētki dun Kuldīgā” top, kopīgi sadarbojoties LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoram, Kuldīgas novada pašvaldībai, Kuldīgas novada tūrisma attīstības centram, SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” un Kaļķu ielas kvartālam. Papildu informācija būs pieejama https://www.facebook.com/kuldiga.tourism

Pensionāru ar sirsnību darinātas dāvanas

Pensionāru mājamatnieku veikals “ARTAVA” Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicina atcerēties, ka veikaliņā var atrast ko noderīgu sev, savai ģimenei un draugiem svētkos. Te var nopirkt kvalitatīvas un krāsainas vilnas zeķes, cimdus un šalles, arī džemperus, gleznas, rotaslietas, pinumus, grebumus un daudz citu lietu. Katra lieta ir pensionāru izauklēta un no sirds gatavota. Veikals atrodas Baznīcas ielā 32a (“Vāverītes” telpās). Veikaliņš Ziemassvētku gaidīšanas laikā no 13. līdz 23. decembrim strādās katru dienu bez brīvdienām no 10.30 līdz 17.30.

Fotogrāfijā: Kuldīgas senioru darinājumi veikaliņā “Artava”. Fotogrāfijas autore: Lāsma Reimane.

Pielikumā arī LIAA biznesa inkubatoru kampaņas vizuālais materiāls.