info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Jaundzimušie saldenieki saņem sudraba karotītes

22. septembrī 69 Saldus novada jaunie pilsoņi, viņu vecāki, brāļi, māsas un vecvecāki tika aicināti uz svinīgu sudraba karotīšu pasniegšanas pasākumu, kas reizē bija arī mazuļu pirmā pieņemšana pie Saldus novada domes priekšsēdētāja Reiņa Doniņa.

Domes priekšsēdētājs sveica sanākušos, sakot: “Šis ir liels prieks vecākiem, brāļiem, māsām un vecvecākiem, ka esat sagaidījuši mazā brīnumiņa ienākšanu Jūsu ģimenēs. Tā ir milzīga atbildības sajūta – atbildība par to, kāds augs mazais bērniņš un cik bieži Jūs būsiet ar viņu kopā. Es gribu novēlēt Jums visiem – biežāk būt kopā ar savu bērnu, samīļot ne tikai tagad, kad viņš ir mazs, bet arī tad, kad viņam būs 18 un vairāk gadu! Mēs no Saldus novada pašvaldības puses darīsim visu, lai bērniem būtu saulaina un laimīga nākotne Saldus novadā”.

“Katras ģimenes lielākā laime ir bērniņa piedzimšana. Mēs priecājamies par katru mazo Saldus novadnieku, bet, ja ģimenē tas ir astotais bērns, tas ir astoņkāršs prieks. Ambera Leperte ir astotais bērns ģimenē un uz karotītes saņemšanas pasākumu Amberai līdzi bija māsas Enija un Annija un brālis Vikars,” tā pasākumā klātesošos sveica Saldus novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Silvija Jakševica.

Uz pasākumu bija aicināti 40 zēni un 29 meitenes.

Ar jaukām dziesmām pasākumu pieskandināja mazās solistes no Saldus Bērnu un jaunatnes centra kopā ar savu skolotāju Olitu Kleinbergu.

Lūgums visiem, kas nevarēja ierasties uz pasākumu, ierasties Dzimtsarakstu nodaļā un saņemt karotīti un Saldus novada domes priekšsēdētāja Reiņa Doniņa apsveikumu.

 

Zane Sproģe

sabiedrisko attiecību speciāliste

„Saldus Tūrisma informācijas,

kultūras un sporta centrs”

Tālr.: +371 63807444

Mob. tālr.: + 371 26711394

zane.sproge@saldus.lv

www.saldus.lv