info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Apē degvielas uzpildes stacijas atklāšana ir vēsturisks notikums

2023. gada 17. novembrī Apē, Dzirnavu ielā 1 atklāja “Circle K” degvielas uzpildes staciju (DUS), kas darbosies uz franšīzes pamata, kuras īpašnieks ir Smiltenes novada uzņēmums SIA “Lauku apgāds un meliorācija”.

Apei šī ir īpaša dāvana 95. dzimšanas dienā, jo šo brīdi apenieši gaidījuši jau ļoti, ļoti sen. Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre: “Latvijas 105. dzimšanas dienas priekšvakarā saņemam īpašu dāvanu, apeniešu divu gadsimtu griezumā sapņotu  un piepildītu sapni.”

Sanākušie Apes iedzīvotāji pirms DUS atklāšanas varēja vērot Vienotības braucienu, kurā piedalījās Apes iedzīvotāji, vietējie uzņēmēji, zemnieki ar savām tehnikām, kas simboliski apstājās pie jaunās degvielas uzpildes stacijas.

Svinīgo lentu ar neizsakāmu prieku un lepnumu pārgrieza SIA “Circle K Latvija” valdes locekli Viesturs Astičs, SIA “Lauku apgāds un meliorācija” valdes priekšsēdētājs Andis Skrapcis, SIA “ASE” priekšsēdētājs Andris Lanka, Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece kultūras un sociālajos jautājumos Astrīda Harju un  Apes apvienības pārvaldes vadītāja Liene Ābolkalne.

L. Ābolkalne, pirmā oficiāli piepildot bāku un saņemot čeku, atzina: “Šo čeku es ierāmēšu un nolikšu goda vietā, jo šis ir vēsturisks mirklis mums visiem. Tas ir tik neticami!”

Jaunais DUS būs pieejams visu diennakti, paredzēts gan vieglajām, gan kravas automašīnām. Norēķinoties varēs izmantot āra maksāšanas terminālu ar bezskaidras un skaidras naudas apmaksas iespējām.