info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Alūksnē taps daudzfunkcionāls sociālo pakalpojumu centrs

Maijā Alūksnē sāksies būvdarbi ēkā Uzvaras ielā 1, kas taps par daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru.

Ēkas izveide par sociālo pakalpojumu centru notiek Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Infrastruktūras risinājumi deinstitucionalizācijas īstenošanai Alūksnes novadā” ietvaros.

Aprīļa beigās visas projekta īstenošanā iesaistītās puses tikās pirmajā būvsapulcē, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pirms darbu sākšanas.

Būvdarbus pēc SIA “SCO CENTRS” izstrādātā būvprojekta veiks SIA “SANART”, būvuzraudzību nodrošinās IK “ĀRE PILDS”. Saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem darbu izmaksas ir 422 785,59 EUR bez PVN. Darbu veikšanas termiņš ir līdz 2021. gada februāra vidum. Projektu vada Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes projektu vadītāja Kristīne Lāce.

Pēc būvdarbu veikšanas ēkā atradīsies dienas aprūpes centrs un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde.

Ēkā pārbūvēs telpas, inženiertīklus, izbūvēs liftu un mainīs ēkas jumta segumu. Plānots, ka 1. stāvā atradīsies dienas aprūpes centri, kas dienas laikā nodrošinās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tāpat 1. stāvā atradīsies specializētās darbnīcas, kurās klientiem nodrošinās prasmes veicinošas aktivitātes un speciālistu atbalstu. Pagrabstāvā un vairākās telpās 1. un 2. stāvā būs izvietotas sociālās rehabilitācijas pakalpojuma centra telpas – kabineti individuālajām nodarbībām un grupu nodarbību telpas, bet 2. stāvā atradīsies Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes telpas.

Sagatavoja: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv