info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Aicina pieteikties jubilejas izstādei “Ražots Saldū”

Jau piekto gadu Saldus novada pašvaldība aicina uz izstādi “Ražots Saldū”, kurā savus ražojumus un pakalpojumus demonstrēs novada uzņēmēji, biedrības, iestādes un pagastu pārvaldes.
 Saldus novadā darbojas daudz veiksmīgu uzņēmumu, kuru darbība ir vērsta uz eksportu, tādēļ izstādes apmeklēšana būs iespēja novērtēt to Saldus uzņēmējdarbības pusi, kura ikdienā paliek nepamanīta. Izstādes mērķis ir plašākai sabiedrībai parādīt, ko spēj radīt gan Saldus novada lielie uzņēmēji, gan arī mājražotāji un individuālie komersanti, kā arī uzsvērt biedrību, iestāžu un pagastu nozīmi Saldus novada attīstībā.
Dalība izstādē ir lieliska iespēja ne tikai popularizēt savu uzņēmumu, bet arī pastāstīt par sevi un saviem sasniegumiem, kā arī uzrunāt potenciālos darbiniekus, klientus vai sadarbības partnerus. Jāpiebilst, ka dalība izstādē ir bez maksas, bet aprīkojums (galdi, stendi) ir jānodrošina pašiem.
Saldus novada pašvaldība šogad īpaši uzrunās arī Kurzemes pilsētu un novadu pašvaldību vadītājus un uzņēmumu pārstāvjus apmeklēt izstādi, lai iepazīstinātu ar ražošanu un uzņēmējdarbību Saldus novadā.
Izstāde “Ražots Saldū” šogad norisināsies vienu dienu – 2. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00, un to kuplinās kultūras pasākumi, degustācijas, atrakcijas bērniem un pieaugušajiem.
Jāpiebilst, ka šogad izstādes ietvaros uzņēmējiem tiks rīkots arī seminārs un diskusija. Plānots, ka seminārā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvis, kā arī AS “Swedbank” pārstāvis.
Izstādes dalībniekiem lūgums pieteikties līdz šī gada 18. martam, aizpildot pieteikuma anketu (to var meklēt Saldus novada mājas lapā www.saldus.lv), kura elektroniskā formātā nosūtāma uz e-pasta adresi tic@saldus.lv vai personīgi iesniedzama Saldus TIKS centrā, Striķu ielā 3. Papildu informācija, zvanot pa tālr. 20039381.

Informāciju sagatavoja
Maija Rjabova
p/a „Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”