info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Vienbalsīgi par Smiltenes novada domes priekšsēdētāju ievēl līdzšinējo mēru Gintu Kukaini

 Piektdien, 16.jūnijā, jaunievēlētie Smiltenes novada domes deputāti tikās jaunā sasaukuma pirmajā sēdē, kurā vienbalsīgi par domes priekšsēdētāju ievēlēja līdzšinējo mēru Gintu Kukaini, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Smiltenes novada saraksta līderi. 

Uz sēdi, kuru sasauca un vadīja Smiltenes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Aurika Zīvere, bija ieradušies 14 jaunievēlētie domes deputāti:  saraksta „Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”– Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputāti: Gints Kukainis, Aigars Dudelis, Aija Cunska, Jānis Sīklēns, Vairis Tralla, Jānis Pērle, Andis Rozītis, Aigars Veldre, Ināra Grundāne; partijas „Vienotība” deputātes Ilze Vergina un Tija Zaļkalne; saraksta „Latvijas reģionu apvienība, Vidzemes partija” deputāti  Edgars Avotiņš un Zigeta Vīķele un „Zaļo un Zemnieku savienība” deputāts Ivars Ādamsons.  Sēdē nepiedalījās Kaspars Markss („Zaļo un Zemnieku savienība”).

Sēdes dienas kārtībā bija jautājums par domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.  Deputāts Aigars Dudelis uz balsošanu izvirzīja Ginta Kukaiņa kandidatūru, piebilstot, ka viņš ir saņēmis vislielāko Smiltenes novada vēlētāju atbalstu. Balsojot atklāti, deputāti vienbalsīgi (ar 14 balsīm “par”, viens deputāts nepiedalījās sēdē) par Smiltenes novada domes priekšsēdētāju ievēlēja Gintu Kukaini.  Gints Kukainis pateicās par uzticību un izteica pārliecību, ka deputāti ir gatavi strādāta novada attīstībai: “Ticu, ka mēs visi kopā spēsim būt gudri, tālredzīgi, drosmīgi pieņemt lēmumus, kas Smiltenes novadu vedīs tikai augšup. Es novēlu jums vienmēr atcerēties, ko jūs pārstāviet un savu darbu darīt no tīras sirdsapziņas un ar lielu atbildību.”
Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Gints Kukainis plkst.15.00 ir sasaucis ārkārtas domes sēdi, kur darba kārtībā ir priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana, domes pastāvīgo komiteju locekļu ievēlēšana, kā arī  par grozījumiem Smiltenes novada pašvaldības nolikumā. Ar darba kārtību var iepazīties pielikumā.

 

Informāciju sagatavoja:

Marita Mūze

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv; marita.muze@smiltene.lv

Mob.tel. 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

www.facebook.com/SmiltenesNovads