info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Valkas novada domes vadītāja amatu saglabā Vents Armands Krauklis

Piektdien, 16. jūnijā, norisinājās Valkas novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde. To vadīja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Rolands Rastaks. Pirmajā sēdē piedalījās visi šī gada 3. jūnijā pašvaldību vēlēšanās ievēlētie deputāti. Sēdes galvenais jautājums bija novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Tās notika atklāti, metot personificētus vēlēšanu biļetenus vēlēšanu urnā.

Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīti divi kandidāti – Vents Armands Krauklis (VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība) un Valdis Šaicāns (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”).  Ar 12 “Par” balsīm tika ievēlēts līdzšinējais Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Pret viņu balsoja Dace Bašķe, Aivars Sjademe un Valdis Šaicāns no partijas Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Piektdien tika sasaukta arī Valkas novada domes ārkārtas sēde, kurā tika ievēlēti divi priekšsēdētāja vietnieki – par vietnieku juridiskajos un sociālā darba jautājumos tika ievēlēts deputāts Viesturs Zariņš (“VIENOTĪBA”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”) un par vietnieku izglītības, kultūras, sporta un ārējo sakaru jautājumos tika ievēlēta deputāte Unda Ozoliņa (VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība).  Domes ārkārtas sēdē tika ievēlēti arī Finanšu, Attīstības lietu, Izglītības, kultūras un sporta, Saimniecisko lietu, Sociālo lietu komiteju un dažādu komisiju locekļi.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča