info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

VEF basketbola akadēmija Valkā aicina jaunos basketbolistus

Jau šovasar Valkā darbu sāks VEF basketbola akadēmija. Tās galvenais treneris būs lielisks speciālists – Jānis Butāns (Latvijas U14 izlases galvenais treneris, bijis U18 un U20 izlašu otrais treneris). Akadēmijas audzēkņu komanda spēlēs LBL 2 turnīrā, bet labākie – kaldinās meistarību arī profesionālajā komandā Valga/Valka Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā.

Audzēkņiem tiks nodrošināti ideāli apstākļi (treniņi divreiz dienā, jauna viesnīca, sportistiem piemērota ēdināšana trīs reizes dienā, ekipējums), fizioterapeits, fiziskās sagatavotības trenera konsultācijas. Mācības Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā vai arī Valgas arodskolā (angļu valodā).

 Akadēmijas audzēkņu kodola jau ir nokomplektēts, bet būs arī papilduzņemšana. Ja tiešām vēlies būt profesionāls basketbolists ar mērķi sasniegt visaugstākos rezultātus, esi gatavs grūtam treniņdarbam internacionālā vidē (Valgas/Valkas kluba darba valoda ir angļu), raksti motivācijas vēstuli un savu CV uz adresi: davids.vitols10@gmail.com.

Ja esat vai pazīstat kādu aizrautīgu basketbolistu, kas gaida izaugsmes iespējas, dodiet viņam ziņu, kā arī iesakiet šo rakstu spiežot “dalīties” jeb “share” Facebook, Draugiem.lv un “retweet” Twitter tīmekļa vietnēs.

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Sabiedrisko attiecību speciālists

Valkas novada dome

Tālr.:64707486

Mob.tālr. 26444002

www.valka.lv

www.facebook.com/Valkasnovads se a.ui.ke