info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

  Valkas un Valgas uzņēmēji tikušies pirmajās Uzņēmēju brokastīs Valkā

2017. gada 6. decembrī bistro “Jumis” zālītē notika Uzņēmēju brokastis ar devīzi „Lai robežpilsētā būtu labi dzīvot“, uz kurām bija aicināti un piedalījās Valkas un Valgas uzņēmēji.

Brokastu laikā Valgas pašvaldības mērs Margus Lepik iepazīstināja un kopīgi tika diskutēts par administratīvi teritoriālo reformu Valgas apriņķī, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis pastāstīja par Valkas novadā ieviestajiem un uzsāktajiem ES līdzfinansētiem projektiem, kas tieši ir vērsti uz uzņēmējdarbības attīstību novadā, kā arī pasākuma dalībnieki tika izformēti par  Igaunijas – Latvijas programmas projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“ ietvaros paredzēto pasākumu ieviešanas gaitu.

Šīs bija otrās kopīgās uzņēmēju brokastis Valkā (uz pirmajām uzņēmēji pulcējās 4. oktobrī Valgā), bet turpmāk ir plānots organizēt katru ceturksni vienu reizi, pārmaiņus gan Valkā, gan Valgā, lai kopīgi turpinātu diskutēt kā attīstīt mūsu pilsētu, lai šeit būtu laba dzīvošana, strādāšana un nodrošināta ilgtspējīga uzņēmējdarbība.

Uzņēmēju brokastis tiek līdzfinansētas no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, EstLat-40.

Paldies visiem uzņēmējiem par dalību!

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

Gunta Smane

t.26463408