info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Valkā aizvadīts 15.Lielais Labdarības Robežtirgus

Ar rekordlielu tirgotāju skaitu, plašu kultūras programmu, ar vēl nebijušām atrakcijām un kuplu apmeklētāju skaitu neaizmirstamā atmosfērā tika aizvadīts 15.Lielais Labdarības Robežtirgus.

Šogad dalībai Robežtirgū pieteicās rekordliels skaits tirgot gribētāju – 409 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas un Baltkrievijas. Kopumā tirgotāji atzina, ka tirgošanās bija veiksmīga un izteica vēlmi piedalīties arī nākamgad, kā arī izrādīja interesi par citiem Valkā un Valgā notiekošajiem pasākumiem. Prieks, ka arī šogad tirgotāju pulku papildināja vietējie tirgotāji no Valkas novada un Valgas apriņķa.

Jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Desu un Gaļas festivāls. Festivāla ietvaros žūrija vērtēja desu un gaļas konkursa dalībnieku gardo produkciju, kā arī apmeklētājiem tika sniegta iespēja to nobaudīt. Robežtirgus ietvaros jau trešo gadu norisinājās arī BBQ konkurss, kura laikā apmeklētāji varēja, ne tikai vērot konkursa dalībnieku darbošanos, bet arī iegādāties grilēto produkciju izsolē.

Kā jau katru gadu, Robežtirgus nebūtu iedomājams bez Labdarības loterijas, ko organizē Valkas Rotary klubs. Šogad laimestus loterijai sagādāja 62 Valkas un Valkas novada uzņēmumi un privātpersonas.

Šajā gadā iegūtie ienākumi tiks novirzīti velosipēdu nomas punkta izveidei Valkā, kas attīstītu aktīvā tūrisma piedāvājumu Valkā un Valgā. Kopumā 15.Lielajā Labdarības Robežtirgū iegūtie līdzekļi ir 14 289,23 eiro. Šo summu sastāda ienākumi no tirgotāju maksas par tirdzniecības vietu, ienākumi no labdarības loterijas, ienākumi no BBQ konkursa produkcijas izsoles, kā arī ienākumi no Robežtirgus balles ieejas maksas.

Vislielāko prieku sagādāja apmeklētāju vēlme ne tikai iepirkties, bet arī iepazīt Valku un Valgu kā tūrisma objektus. Apmeklētāji un dalībnieki pateicās par labi pavadīto laiku un patīkamo atmosfēru 15.Lielajā Labdarības Robežtirgū.

Uz tikšanos nākamgad!

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada tūrisma un informācijas biroja tūrisma speciāliste

Una Lieldiena