info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Valgas – Valkas pilsētas dvīņu centrā ierakts vēstījums nākamajām paaudzēm

Vakar, 11. jūnijā, Valgas – Valkas pilsētu svētku ietvaros, topošajā dvīņu pilsētas centrā svinīgi tika ierakta piemiņas kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

“Projekts ir ļoti nozīmīgs Valkai – Valgai, kas ir viena pilsēta divās valstīs, jo vēsturiski tā ir viena pilsēta, kas tika sadalīta 1920. gadā. Robeža ir bijusi traucējoša abu pilsētas pušu attīstībai,” vēstījumā raksta abu pašvaldību vadītāji.

Svinīgā pasākuma apmeklētājus uzrunāja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, Valgas pagasta pašvaldības vadītāja Estere Karuse (Ester Karuse) un igauņu būvkompānijas AS “TREV-2 Grupp” valdes priekšsēdētājs Svens Pertrens (Sven Pertens).

Visas iesaistītās puses atzinīgi novērtēja jau izdarītos darbus un ar nepacietību gaida būvdarbu noslēgumu, kad Valgas – Valkas pilsētas sirds atdzims kā pievilcīga atpūtas vietu pilsētas iedzīvotājiem, ģimenēm un viesiem.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Sabiedrisko attiecību speciālists

Valkas novada dome

Tālr.:64707486

Mob.tālr. 26444002

www.valka.lv

www.facebook.com/Valkasnovads