info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Tuvojas Valkas 17. Lielais labdarības Robežtirgus!

Šogad Robežtirgus norisināsies 11. un 12.maijā, pulcējot tirgotājus gan no Latvijas un Igaunijas, gan no tālākām valstīm. Atrakcijas, izklaides un mūzika priecēs kā mazos tā arī lielos tirgus apmeklētājus divu dienu garumā.

Robežtirgus laikā jau sesto gadu notiks konkurss gaļas ražotājiem – 6. Starptautiskais desu un gaļas festivāls ”Valka-Valga 2019”. Šogad dalību konkursam ir pieteikuši vienpadsmit uzņēmumi un mājražotāji, kas cienās un piedāvās iegādāties savu produkciju. Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija. Tiks noteikti laureāti šādās nominācijās: Gardākā desa un Gardākais žāvējums. Produkti tiks vērtēti pēc sekojošiem kritērijiem – garša, vizuālais izskats, smarža, un produkta dabiskums.

Jau piekto gadu Robežtirgus laikā 11.maijā norisināsies arī gaļas grilēšanas svētki – Valkas/Valgas Barbekjū konkurss “Grils bez robežām 2019”, kurā individuālie dalībnieki vai komandas 5 dalībnieku sastāvā sacentīsies gaļas marinēšanā un cepšanā. Savu dalību konkursam ir iespējams pieteikt, rakstot uz e-pastu sniedze.ragze@valka.lv, kā arī zvanot pa tālruņa nr. +371 26488684 Sniedzei Ragžei

12.maijā pasākums turpināsies un īpašu noskaņu radīs māmiņu dienai veltīti koncerti.

Labdarības loterija, tirgotāju andelēšanās, plaša kultūras programma, izklaides bērniem, umurkumurs, un citas aktivitātes sagaida Robežtirgus apmeklētājus un dalībniekus 11. un 12.maijā abpus robežas – Valkā un Valgā!

Kā ierasts, arī šogad reģistrēšanās tirdzniecības vietām notiek elektroniski ar konkrētas tirdzniecības vietas rezervāciju un priekšapmaksu. Reģistrācija tika atklāta 12.martā un trīs nedēļu laikā praktiski visas tirdzniecībai paredzētās vietas tika rezervētas.

Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – Valkas un Valgas pilsētu izdaiļošanai.

Tradicionāli Robežtirgus laikā notiek arī labdarības loterija, kuras balvu fondu veido uzņēmēju, iestāžu un privātpersonu saziedotās lietas. Pieteikt balvas loterijai var zvanot vai rakstot loterijas rīkotājiem – Valkas Rotari klubam 26120361, Tūrisma un informācijas birojam (Tālr.: 64725522, 26446602, tib@valka.lv), kā arī tās var nogādāt Tūrisma un informācijas birojā Rīgas ielā 22, Valkā.

Uz tikšanos Lielajā labdarības Robežtirgū!

Informāciju sagatavoja:

Diāna Aņina

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vadītāja

Tālr. 64725522, 26496945

e-mail: tib@valka.lv

diana.anina@valka.lv