info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Talsu novada pašvaldība atbalsta un atbalstīs Ukrainas valsti un iedzīvotājus.

4. februārī, pēc Krievijas sāktās militārās operācijas, Ukraina visā valsts teritorijā izsludinājusi karastāvokli. Savukārt Baltijas valstis un Polija rosinājušas NATO 4. panta konsultācijas, lai runātu par reģiona drošības stiprināšanu.

Arī Talsu novada pašvaldība, uzsver Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone, atbalsta Ukrainas valsti un ir gatava iespēju robežās atbalstīt Ukrainas cilvēkus. Šodien pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra ēkas pacelts Ukrainas karogs.

🇺🇦„Lai arī kādam Ukrainā notiekošais var šķist tāls, tomēr mēs tam esam ļoti tuvu: gan ģeogrāfiski, gan emocionāli. Jau ilgāku laiku pasaule vērojusi situācijas attīstību starp Ukrainu un Krieviju, izskanējušas dažādas spekulācijas, bet visus vienoja cerība, ka līdz Krievijas uzsāktām militārajām operācijām nenonāksim. 24. februāra rīts šīs ilūzijas sagrāva.

🇺🇦 Talsu novada pašvaldība atbalsta un atbalstīs Ukrainas valsti un iedzīvotājus. Mēs esam gatavi rūpes paust ne tikai vārdos, bet arī darbos. No mūsu iedzīvotājiem jau saņemam apliecinājumus palīdzēt Ukrainas ļaudīm ar dažādiem resursiem, tai skaitā, telpu nodrošinājumu patvēruma meklētājiem. Atbalstu Ukrainai paužam arī simboliski, pie Talsu novada administratīvā centra ēkas uzvelkot mastā Ukrainas karogu,” atbalstu Ukrainas valstij un cilvēkiem izteica Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone.