info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Talsu domes komiteju sēdes varēs skatīties tiešraidē

Ja līdz šim Talsu novada pašvaldības domes deputātu darbam audiovizuālā ierakstā ikviens varēja sekot līdzi domes sēdēs, tad tagad pieņemts lēmums tiešraides nodrošināt arī domes komitejām.

Talsu novada pašvaldības domes sēžu darba procesam visi interesenti var sekot līdzi tiešraidē pašvaldības Youtube.com kontā, savukārt darbs komiteju sēdēs atspoguļojas audio ierakstos, kas pieejami pašvaldības tīmekļvietnē www.talsunovads.lv.

Pēc Talsu novada pašvaldības domes deputāta Anda Astrātova ierosinājuma, ko atbalstīja deputātu vairākums, turpmāk video tiešraides būs arī no komiteju sēdēm. Šādā veidā tiks vairots domes darba caurspīdīgums, un iedzīvotājiem nepastarpināti būs iespējams vērot darba procesu komitejās. Talsu novada pašvaldības domes deputāti strādā trīs komitejās: Attīstības, Finanšu un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā.

Jaunā kārtība stāsies spēkā jau šomēnes, kas nozīmē, ka visām komitejām, kas notiks 16., 17. un 23. augustā, varēs sekot līdzi video tiešraidē pašvaldības Youtube.com kanālā. Arī domes sēdi 31. augustā, kā līdz šim, varēs redzēt tiešraidē.