info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Smiltene rīko ziemas sporta dienu ģimenēm

25. februārī no plkst.10.00 Smiltenē, sporta kompleksā pie Tepera ezera notiks sportisks pasākums “Ziemas sporta diena ģimenēm”. Pasākuma mērķis ir veicināt fizisko aktivitāšu piekopšanu ģimenēs, socializēties, tādā veidā stiprinot ne tikai savu fizisko veselību, bet arī garīgo veselību.

Pasākuma laikā tiks organizētas dažādas sportiskas un jautras aktivitātes, kurās varēs kopīgi piedalīties visa ģimene. Komandā jābūt vismaz 4 dalībniekiem – abu dzimumu pārstāvjiem un bērnam.
Komandām savā starpā būs jāsacenšas 8 sporta veidos (ragaviņu stafete,  ķegļu dzīšana, šļūkšana ar lielajām trīsvietīgajām slēpēm,  ripas metieni vārtos, braukšana ar lielajām kamanām, slēpošana rindā, biatlona stafete, slotbols),  kā arī vismaz vienam dalībniekam no komandas jāpiedalās kādā no trijiem individuālajiem sporta veidiem (slēpošana, slidošana, orientēšanās). Atkarībā no laika apstākļiem disciplīnas var tikt mainītas.

Aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu stabinens@inbox.lv vai pa tel. 29170685 līdz 21.februārim plkst. 18.00. Gaidām gan lielus, gan mazus, gan jaunus un ne tik jaunus dalībniekus, līdzjutējus, atpūtniekus un citus interesentus! Sacensību nolikums, informācija un rezultāti tiks publicēti OK Azimuts mājas lapā www.okazimuts.lv un www.smiltene.lv.

Pasākumu rīko OK Azimuts (galvenais tiesnesis Māris Stabiņš) sadarbībā ar Smiltenes novada domes īstenoto projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/052) ietvaros.

 

Marita Mūze,
Smiltenes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: prese@smiltene.lv
Mob.tel. + 371 28334474
www.smiltene.lv
http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/