info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Septīto gadu aicina uz apvidus šķēršļu skrējienu Ilzenē

22. jūlijā Alūksnes novada Ilzenes pagastā ikviens aktīvas atpūtas cienītājs aicināts piedalīties apvidus šķēršļu skrējienā, kas pagastā notiks jau septīto gadu.

 „Stipro skrējiens Ilzenē” ir sportiskas sacensības brīvā dabā, kas jau kļuvušas par vienu no Ilzenes pagasta tradīcijām, pulcējot vairāk nekā simts dalībniekus un prāvu līdzjutēju pulku. Skrējienā var piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida cienītājs, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu, un kam piemīt nepieciešamās iemaņas un pietiekama fiziskā sagatavotība.  Sacensībās būs iespējams piedalīties gan individuāli, gan komandā.

Rūpējoties par sacensību dažādošanu un jaunu dalībnieku piesaistīšanu, pasākuma rīkotāji pērn ieviesa jaunu disciplīnu – šķēršļu skrējiens ar suni, kurā var piedalīties 14 gadu vecumu sasnieguši dalībnieki, startējot kopā ar suni pavadā. Šajā gadījumā sacensību trase jāveic un šķēršļi jāpārvar gan dalībniekam, gan sunim. Skrējiens ar suni pirmajā tā norises gadā guva lielu atsaucību gan dalībnieku, gan skatītāju vidū. Šogad tas iekļauts arī suņu draugu sacensību kalendārā kā viens no sacensību posmiem.

Katras grupas dalībniekus vērtēs atsevišķi. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām, komandas – ar īpašu kausu “Melnupes kauss”, bet komandu dalībniekus ar medaļām.

Sacensību norises un starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189. Skrējiena trasē ir izteikts reljefs un to papildina mākslīgi veidoti un dabīgi šķēršļi, tajā skaitā Melnupes šķērsošana. Trase ir unikāla, to organizatori katru gadu izveido no jauna, iekļaujot jaunus šķēršļus. Skrējiena trases garums ir apmēram 7 km.

Pēc skrējiena sacensību dalībnieki varēs mielotiem ar “Spēka zupu”, kas gatavota pēc īpašas receptes.

Apvidus šķēršļu skrējienu „Stipro skrējiens Ilzenē” organizē Ilzenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un „Sporta, kultūras, interešu izglītības un mūžizglītības centru „Dailes””, aizraujošā veidā iepazīstinot ar pagastu, popularizējot tajā notiekošos pasākumus. Sacensību organizatori Ilzenē gaida gan skrējiena dalībniekus, gan arī līdzjutējus.

Sacensību nolikumi un pieteikumu anketas pieejamas šeit: www.ej.uz/ilzene2017

 

Sagatavoja: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv