info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Saldus novadā turpina modernizēt ielu apgaismojumu – 792 gaismekļi tiks nomainīti uz LED lampām

Informējam, ka ir parakstīts līgums ar SIA “EL.Serviss” par LED apgaismojuma nomaiņu Saldus novadā. Apgaismojums Saldū tiks nomainīts 43 pilsētas ielās, kā arī jaunās LED lampas tiks uzliktas Brocēnos, Oškalnos, Draudzībā, Remtē, Druvā, Ezerē un Lutriņos – ielās un laukumos.

Apgaismojuma nomaiņa tiek veikta projekta “Viedo tehnoloģiju ieviešana Saldus novada ielu apgaismojuma infrastruktūrā” ietvaros, kas tiek finansēts no Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII) finansējuma.

Projekta mērķis ir Saldus novada publisko teritoriju apgaismojuma energoefektivitātes uzlabošana, ieviešot energoefektivitāti veicinošas viedās pilsētvides tehnoloģijas, tādējādi veicinot elektroenerģijas patēriņa un siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu.

Lai nodrošinātu komfortablu un drošu vidi, projekta ietvaros ir paredzēts pārbūvēt apgaismojuma infrastruktūru Saldus novadā, nomainot vecos gaismekļus uz 792 jauniem, moderniem, energoefektīviem gaismekļiem ar automātisku spilgtuma regulāciju atkarībā no laika apstākļiem, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas.

Līgums ar SIA “EL.Serviss”  ir noslēgts par 223 739.74 EUR bez PVN. Projekta kopējās izmaksas 270 725.09 EUR.