info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Saldus novada dome kļūst atvērtāka!

Jaunievēlētās Saldus domes vadība ir izlēmusi, ka vēlas, lai iedzīvotāji varētu sekot līdzi lēmumu pieņemšanai un diskusijām, tādēļ jau no pirmās komitejas sēdes visas Saldus novada domes sēdes, kā arī domes komiteju sēdes tiks pārraidītas tiešraidē Saldus novada pašvaldības facebook kontā

Iedzīvotāji daudz operatīvāk varēs sekot līdzi Saldus novada domes pieņemtajiem lēmumiem, redzēt daudz vairāk diskusiju un visu deputātu viedokļus, tādēļ aicinām sekot Saldus novada pašvaldības lapai: https://www.facebook.com/salduslv/. Tiem, kuriem nebūs iespējams redzēt tiešraidi, pašvaldības youtube kontā būs skatāmi ieraksti arī pēc notikušajām sēdēm (https://www.youtube.com/channel/UCYDdxgDNwDpSgwP5Mt2yP9g?view_as=subscriber).

Saldus novada pašvaldība ir viena no nedaudzajām pašvaldībām Latvijā, kas nodrošina tik plašu ieskatu domes lēmumu tapšanas procesā.

18. jūlijā plkst. 10.00 notiks pirmā Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde. 20. jūnijā plkst. 10.00 notiks Teritoriālās komitejas sēde un plkst. 14.00 – Finanšu komitejas sēde. Domes sēde notiks 27. jūlijā plkst. 14.00.