info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Noslēdzies uzņēmējdarbības ideju konkurss “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”

Smiltenes novada dome jau trešo gadu pēc kārtas rīkoja uzņēmējdarbības konkursu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”, kura mērķis ir sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai tiek radītas jaunas darbavietas.

Pavisam kopā šajā gadā tika iesniegti 10 pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija gan Smiltenes novada domes deputāte un speciālisti, gan uzņēmējs un Finanšu institūcijas “Altum” pārstāvis. Kā konsultants tika pieaicināts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Valmieras biznesa inkubatora pārstāvis.

Konkurss norisinājās trīs kārtās, kur pirmajā un otrajā kārtā projekta pieteikums tika vērtēts pēc administratīviem, finanšu un kvalitātes kritērijiem, bet trešajā kārtā pretendenti prezentēja savas biznesa idejas vērtēšanas komisijai. Izvērtējot projektus, konkursa komisija pieņēma lēmumu atbalstīt šādus projektus:

  • “Celmu frēzes FSI B22 iegāde”, kura mērķis ir iegādāties celmu frēzi FSI B22, lai nodrošinātu iedzīvotājiem pilnu dārzu un parku apsaimniekošanas procesu – no zālāja pļaušanai līdz nozāģēto koku celmu frēzēšanai. Līdzfinansējums tiek piešķirts 3000,00 euro apmērā.
  • “Sup House vasaras terase”, kura mērķis ir izbūvēt lielisku atpūtas vietu pie Tepera ezera, piedāvājot dažādas uzkodas un dzērienus, ko baudīt veroties pāri Tepera promenādei no SUP House 2. stāva terases. Līdzfinansējums tiek piešķirts 3000,00 euro apmērā.
  • “Transportkastu un glabāšanas kastu ražošana”, kura mērķis ir ražot un piedāvāt klientiem  transportkastes un glabāšanas kastes dažādu iekārtu, tehniku pārvadāšanai un glabāšanai. Līdzfinansējums tiek piešķirts ražošanas iekārtu iegādei 2180,73 euro apmērā.
  • “Uzņēmuma attīstība”, kura mērķis ir attīstīt saldo ķiršu un dažādu ogu audzēšanu, lai varētu piedāvāt svaigas ogas ne tikai Smiltenes novadā, bet arī blakus esošos novados.  Tiek piešķirts daļējs līdzfinansējums – sētas un laistīšanas iekārtas iegādei  1904,79 euro apmērā.
  • “Pašas Taisīts”, kura mērķis ir uzlabot darba efektivitāti, izgatavojot bērnu un pieaugušo auduma šūpoles, šūpuļus un šūpuļtīklus. Tiek piešķirts daļējs līdzfinansējums- inventāra iegādei 1255,21 euro apmērā.
  • “Aģentūras Olee radošās telpas, kur lieliem un maziem darboties prieks”, kura mērķis ir izremontēt un labiekārtot telpas, lai tajās atvērtu vietu svētku organizēšanai. Tiek piešķirts daļējs līdzfinansējums – āra nojumes, bumbu baseina un rotaļu elementu iegādei 659,27 euro apmērā.

Smiltenes novada dome izsaka lielu pateicību visiem konkursa pretendentiem, kuri iesniedza savas projekta idejas, no kurām visas ir ļoti vērtīgas. Paldies arī konkursa komisijai par ieguldīto laiku un darbu pieteikumu vērtēšanā.

Aicinām visus iedzīvotājus, kuriem ir iecere vai ideja uzņēmējdarbības uzsākšanai, sekot līdzi pašvaldības informācijai novada mājaslapā  www.smiltene.lv un bezmaksas informatīvajā izdevumā „Smiltenes Novada Domes Vēstis”, lai laikus sagatavotu un iesniegtu pieteikumu nākamā gada uzņēmējdarbības ideju konkursam. Vēlam visiem konkursa dalībniekiem īstenot savas idejas un sasniegt izvirzītos mērķus!

Informāciju sagatavoja:
Ira Punkstiņa

Attīstības un plānošanas nodaļas

projektu vadītāja

www.smiltene.lv

Sekojiet mums: 00000000000