info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
ievas siers

Nenokavē pieteikšanos dalībai Uzņēmēju dienā!

Aizkraukles novada domes izveidotā darba grupa turpina plānošanu pie tradicionālās ”Pārnovadu uzņēmēju dienas” Aizkrauklē. Tiem, kas pasākumā vēl nav piedalījušies, informējam, ka “Pārnovadu uzņēmēju diena” ir lielākais – vietējo ražotāju, uzņēmēju, amatnieku, skolēnu mācību uzņēmumu  un lauksaimnieku izstāde – gadatirgus Aizkrauklē, kas guvis lielu atsaucību gan dalībnieku, gan apmeklētāju vidū.  Pēc kārtas nu jau piektā ”Pārnovadu uzņēmēju diena” notiks 2016. gada 19. martā Aizkraukles sporta centrā.

Aicinām uzņēmējus šogad laicīgi plānot savu dalību uzņēmēju dienā Aizkrauklē, laicīgi pieteikties un ieņemt labākās vietas zālē! 

Pārnovadu uzņēmēju dienas:

 

Pagājušajā gadā izstādē – gadatirgū piedalījās vairāk nekā 120 uzņēmumu, amatnieku, dažādu organizāciju, pasākumu apmeklēja vairāk nekā 5000 cilvēku. Vistālākie izstādes dalībnieki bija mērojuši ceļu no Rūjienas, Smiltenes un Ventspils. Skaisti noformēti un artaktīvi ar savu līdzdalību pasākumu kuplināja kaimiņu novadi – Jaunjelgava, Koknese, Skrīveri, Krustpils, Madona, Aknīste un Viesīte.

Visas dienas garumā notiks tirgošanās, prezentācijas, degustācijas, konkursi, uzņēmēji varēs apmeklēt seminārus, klausīties koncertu un pats vērtīgākais – dalīties pieredzē un dibināt jaunus kontaktus. Uzņēmēju diena  ir lieliska iespēja iepazīt tuvāku un tālāku kaimiņu saražoto produkciju vai piedāvāto pakalpojumu. Tradicionāli, Aizkraukles pašvaldība izceļ un pasniedz novērtējuma balvas spožākajiem sava novada uzņēmējiem vairākās nominācijās.

Kontaktpersonas:

Ilona Kāgane, Aizkraukles novada domes Attīstības plānotāja: T. 65133928, e-pasts: ilona.kagane@aizkraukle.lv

Ieva Erdmane: Mob.t.27717311, e-pasts: ieva.erdmane [at]inbox.lv