info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Kuldīgas novada pašvaldības komiteju un domes sēdes norisināsies videokonferencēs

Kuldīgas novada pašvaldība sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī, sākot no šodienas, 19. marta, komiteju un domes sēdes noturēs attālināti, izmantojot digitālās platformas.  Pirmā sēde šādā režīmā notiks 19. martā plkst. 14.00. Tā būs Finanšu komitejas sēde. 

Pēdējo dienu laikā testa režīmā pašvaldībā veiktas vairākas videokonferences, un tās bijušas veiksmīgas. Šāds solis veikts, lai nodrošinātu pašvaldības darbu attālināti, kā arī ievērotu Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa uzsver, ka šajās dienās visi mācāmies strādāt pa jaunam – kurš vien var, dara to attālināti: “Sapulces un tikšanās noturam telefona un videokonferenču režīmā, pilnveidojam un apgūstam digitālās prasmes. Jau šonedēļ attālināti mācās studenti, nākamajās nedēļās to darīs arī skolēni un skolotāji. Tas būs liels izaicinājums mums visiem, tāpēc vēlu veiksmi un izdošanos!”

Līdzīgā formātā strādā arī citas valsts un pašvaldību iestādes, piemēram, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, kurš pirms dažām dienā videokonferencē kopā ar Eiropas Savienības līderiem lēma par pasākumiem COVID-19 izplatības ierobežošanai un dalībvalstu ekonomikas atbalstam.

Kuldīgas novada pašvaldība atgādina, ka klientu apkalpošanas centri un pagastu pārvaldes darbojas attālināti. Iedzīvotāji var sazināties telefoniski vai izmantot elektroniski pieejamos pakalpojumus. Kuldīgas novada pašvaldības kontakttālruņi: 63322469, 29579618. E-pasts – dome@kuldiga.lv. Vēl iespējams dokumentus iesniegt klātienē, ievietojot tos pastkastē pie konkrētās iestādes ēkas.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Komarovskis, sabiedrisko attiecību speciālists
Kuldīgas novada pašvaldība
Tālr. 633 21900, e-pasts: karlis.komarovskis@kuldiga.lv       www.kuldiga.lv