info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
Forums

Izsludināta “Siguldas novada Uzņēmēju foruma” programma

Jau pavisam drīz, 10. maijā, kultūras centrā “Siguldas devons” pulcēsies novada uzņēmēji, organizācijas un citi uzņēmējdarbības entuziasti, lai, apmeklējot “Siguldas novada Uzņēmēju forumu”, izzinātu jaunākās tendences un paceltos virs ierastā ideju rāmja.

Foruma laikā tiks sveikti arī “Siguldas novada Uzņēmēju gada balvas 2023” laureāti, jau divpadsmito reizi godinot Siguldas novada uzņēmējus desmit dažādās nominācijās. Pretendentu pieteikšana notiek līdz 28. aprīlim, aizpildot anketu elektroniski e.sigulda.lv. Anketa pieejama arī papīra formātā visos pašvaldības klientu apkalpošanas centros. Balsojumā var piedalīties Siguldas novadā deklarētas personas no 18 gadu vecuma.

Pieteikšanās forumam līdz 30. aprīlim, aizpildot veidlapu pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv.

Pasākumu caurvīs tēma “Augs!m”, kas padziļināti apskatīs trīs virzienus: 

  • “Augt mainīgos apstākļos” – māksla pielāgoties globāliem un lokāliem izaicinājumiem, kas skar uzņēmējdarbības ikdienu. Izaicinājums kā attīstības perspektīva ekonomiskajai izaugsmei;
  • “Laba augsne attīstībai” – gudra resursu izmantošana biznesa vides attīstībai. Esošo resursu potenciāla izvērtēšana un attīstības perspektīvas ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai;
  • “Tehnoloģijas kā sēkla nākotnei” – digitalizācija kā izaicinājums vai iespēja? MI izmantošanas pieredze un nākotnes perspektīvas – vai esam tam gatavi?

Programmu iespējams lejupielādēt šeit.

Tiekamies forumā, lai iedvesmotos viens no otra un iegūtu jaunas atklāsmes, kā varam augt un attīstīties kopā.