info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Izdevies nodzēst aizdegušos vecāko koka ēku Kurzemē

Pateicoties Kuldīgas novada pašvaldības policistu aktīvai rīcībai, 13. maija naktī izdevās operatīvi nodzēst divas Kuldīgas vecpilsētā degošas automašīnas un aizdegušos vecāko koka ēku Kurzemē.

Kuldīgas novada pašvaldības policijas inspektori 13. maija naktī ap plkst. 3.00 fiksēja divu automašīnu aizdegšanos Kuldīgas vecpilsētā – viena automašīna atradās ēkas Baznīcas ielā 2/4 pagalmā, bet otra – pie nama Baznīcas ielā 7, kas ir vecākā koka ēka Kurzemē. Abas automašīnas aizdegās gandrīz vienlaicīgi, ar minūtes intervālu. Tās dega ar lielu liesmu. Ir pamatotas aizdomas, ka ugunsnelaimes iemesls ir ļaunprātīga dedzināšana.

Policisti nekavējoties piezvanīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kā arī devās uz Baznīcas ielu 7, kur no degošās automašīnas bija aizdegusies mājas siena, lai uzmodinātu mājā dzīvojošos cilvēkus un vajadzības gadījumā varētu viņus evakuēt. Tāpat pašvaldības policisti nekavējoties par notikušo ziņoja Valsts policijai.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ieradās operatīvi un ugunsnelaimi novērsa.

Valsts policijā par notikušo nekavējoties sākts kriminālprocess. Kuldīgas novada pašvaldības policija jau ir izsniegusi Valsts policijai pilsētas videonovērošanas kameru ierakstus, kas varētu palīdzēt izmeklēt šo noziegumu un atklāt vainīgos. 

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir sazinājusies ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa priekšnieku Normundu Alecki, lai pārrunātu notikušo un apliecinātu pašvaldības gatavību sadarboties un palīdzēt Valsts policijai izmeklēšanas procesā. “Ļaunprātīga dedzināšana pašā Kuldīgas sirdī ir ārkārtīgi satraucošs notikums. Izprotam iedzīvotāju satraukumu un ceram, ka Valsts policijai izdosies vainīgos iespējami ātri atrast un saukt pie atbildības par noziedzīgo nodarījumu,” pauž pašvaldības vadītāja.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Duļbinska, Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Kuldīgas novada pašvaldība

Tālr. 633 21900, e-pasts: kristine.dulbinska@kuldiga.lv

 www.kuldiga.lv

Kristīne Duļbinska

Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Kuldīgas novada pašvaldība

Tālr. 63321900, e-pasts: kristine.dulbinska@kuldiga.lv

www.kuldiga.lv