info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
ieriteņo vasarā

Ieriteņo 2016. gada vasarā!

Smiltenes novads

Sestdien, 14. maijā plkst. 10.30, ar tradicionālo velobraucienu “Ieriteņo vasarā” tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona Smiltenes novadā.

Kopā ar aktīvās atpūtas pasākumu vadītāju Santu Paegli no SIA ”Sports S” šogad riteņosim pa Dienvidkalni jeb Launkalnes pusi, cauri mežiem, pāri kalniem un lejām, gar ezeriem, upēm un strautiem, piestāsim pie tūrisma objektiem, priecāsimies un baudīsim sauli un pavasari!

Šogad pirmo reizi dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties starp 2 dažāda garuma velo maršrutiem, no kuriem varēs veikt atbilstošāko saviem spēkiem. Īsākā, 22 km distance noslēgsies atpūtas bāzē “Silmači”, kur visus sagaidīs cienasts un atpūtas pauze. Pēc nesteidzīgas atpūtas dalībniekiem būs nodrošināts transports atpakaļ uz Smilteni.

Savukārt tie, kas vēlēsies veikt garāko, 42 km distanci, pēc atpūtas pauzes “Silmačos” varēs turpināt ceļu garām “Lejas Kleperu” saimniecībai un raibajam stabam, pa citu ceļu nonākot maršruta sākumpunktā Smiltenē.

Pasākuma sākums plkst. 10.30 Smiltenē pie Klievezera, dalības maksa 3 EUR/pers. Aicinām dalībniekus ceļā ņemt līdzi kādu našķi, dzērienu un iesakām brauciena laikā lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas).

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 11. maijam elektroniski šeit, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā, Dārza ielā 3, pa e-pastu: visitsmiltene@gmail.com vai zvanot pa telefonu: 29395200. Turpat arī saņemsi plašāku informāciju par pasākumu!

 

Informāciju sagatavoja:Modris ApsītisSmiltenes novada Tūrisma informācijas centraVadītāja vietnieks