info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Arī šogad saldajā pilsētā tiks svinēti Saldumu svētki

Sestdien, 1. jūlijā, Saldus Kalnsētas parkā tiks svinēti Saldumu svētki, bet sportisku norišu cienītājiem šai pašā dienā Saldus pilsētā un novadā būs iespēja just līdzi minirallija “Saldus 2017” dalībniekiem.

Uz Kalnsētas parka estrādes skatuves jau plkst. 11:00 būs svētku atklāšana un jautrais piedzīvojums kopā ar Kašera sapņu fabrikas komandu, bet plkst. 12:00 uzstāsies grupa “The radiatorsLV”. Turpinājumā plkst. 12:50 mazos skatītājus priecēs Liepājas cirka “Beztmata” izrāde “Saldumu Elfu duets” un dažādi burvju triki. Svētku noslēgumā plkst. 14:00 uzstāsies grupa “Carnival Youth”. Turklāt Kalnsētas pļavā visa pasākuma laikā darbosies zinātkāres centra “Zinoo” tematiskās darbnīcas – “Saldais konstruktors”, ziedu darbnīca un “Lietu otrā dzīve”.

Dienas gaitā Saldumu svētku apmeklētāji varēs baudīt visdažādākos našķus degustāciju teltī, apmeklēt kādu no radošajām darbnīcām (gleznošanu uz ūdens, sveču tīšanu, stropu apgleznošanu, gravīra, balonu un bitīšu darbnīcu), kā arī kāpt klinšu sienā, šaut ar loku, izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, satikt trusīšus un doties izjādē ar zirgu. Jāpiebilst, ka visi pasākumi un atrakcijas ir BEZ MAKSAS.

Tāpat sestdien Saldū un Zvārdes pagastā startēs minirallijs “Saldus 2017”, kurš būs Latvijas kausa izcīņas trešais posms. Miniralliju rīko biedrība “EVE autosports” sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību, Saldus novada p/a “Salus TIKS centrs” un LAF SAK. Rallija atklāšana un starts būs Kalpaka laukumā. Atklāšanas ceremonija norisināsies no plkst. 11:30 un pirmā  ekipāža startēs plkst. 12:00. Rallija finiša ceremonija Saldus pilsētas centrā paredzēta no plkst. 17:00, bet dalībnieku apbalvošana – no plkst. 19:00

 

Saldumu svētku norisi atbalsta: Saldus novada pašvaldība, SIA “Saldus Pārtikas kombināts”, SIA “Saldus maiznieks”, AS “Druva Food”, SIA “Cannelle Bakery”, zīmols “Biezpiena bumbeles”, SIA “Meduspils”.

Pasākumu rīko Saldus novada p/a “Saldus TIKS centrs”.

Uz tikšanos Saldū!