info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Aicinām balsot konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”

Alūksnes novada pašvaldība, tāpat kā daudzas citas, ir iesaistījusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Aicinām iedzīvotājus atbalstīt savu novadu ar balsojumu konkursa interneta vietnē www.vietagimenei.lv. Iedzīvotāju balsojuma aktivitātei ir liela nozīme, jo, aktīvi balsojot, varat palīdzēt savai pašvaldībai tikt pie jauna bērnu rotaļu laukuma.

Konkursa “Ģimenei draudzīga pašvaldība” mērķis ir noteikt labākās pašvaldības Latvijā, kuras nodrošina lielāko atbalstu un daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem. Pašvaldības vērtē gan konkursa komisija, gan arī iedzīvotāji ar savu balsojumu.

Minētajā interneta mājaslapā ir iespējams iepazīties ar dažādu apkopotu informāciju par pašvaldību sniegtajiem atbalsta veidiem ģimenēm ar bērniem izglītības un sociālajā jomā, sabiedrisko transportu, ēdināšanu skolās, interešu izglītību, rotaļu laukumu pieejamību, ēku pieejamību un citām pašvaldību iniciatīvām ģimeņu atbalstam

Nobalsot par Alūksnes novadu vai kādu citu pašvaldību līdz pat 31. okobrim ir iespējams saitē: http://vietagimenei.lv/autentifikacija/. Lai to izdarītu, būs nepieciešams reģistrēties ar savu Facebook vai Draugiem profilu vai e-pasta adresi.

Iedzīvotāju balsojuma aktivitātei ir liela nozīme, jo, aktīvi balsojot, iedzīvotāji var palīdzēt savai pašvaldībai tikt pie jauna rotaļu laukuma. To, papildus VARAM balvai, iegūs kāda no tām četrām pašvaldībām, kas tiks atzītas par ģimenei draudzīgākajām, un kuras iedzīvotāju – balsotāju īpatsvars būs lielāks pret kopējo pašvaldības iedzīvotāju skaitu.

Savukārt katrs balsotājs piedalās izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas balvas. Piemēram, katru nedēļu izlozēs trīs mobilo sakaru operatora laimīgām ģimenēm Amigo dāvātās mobilo tālruņu uzlādes baterijas un starptautiskās izstādes Baltic Beauty 2017 divas ieejas biļetes (katra 2 cilvēkiem), kas notiks 3.-5. novembrī Rīgā, Ķīpsalas hallē, kā arī trīs Rimi dāvanu kartes katru 10 EUR vērtībā.

Konkursa norisi atbalsta: Konkursa lieldraugs – SIA “Jūrmalas Mežaparki”, mobilo sakaru operators laimīgām ģimenēm Amigo, SIA “Rimi Latvia”, SIA “ZAAO”, starptautiskā izstāde Baltic Beauty, “Māmiņu klubs”, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”.

 

Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

www.aluksne.lv