info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Aicina īpašām balvām pieteikt Alūksnes novada ģimenes

Alūksnes novada pašvaldība ir iesaistījusies Labklājības ministrijas iniciatīvā “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”, kuras mērķis ir motivēt ģimenes kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Šīs iniciatīvas laikā aicinām iedzīvotājus ieteikt tās Alūksnes novada stiprās un iedvesmojošās ģimenes, kuras veido un uztur ciešas ģimeniskas saites, pilnvērtīgi un aktīvi pavada brīvo laiku kopā, iesaistot bērnus dažādās ģimeniskās un sabiedriskās aktivitātēs.

Piecas ģimenes, kuras būsiet ieteikuši visbiežāk, saņems īpašu kampaņas rīkotāju dāvātu rokas pulksteni, kas tapis sadarbībā ar vietējo latviešu uzņēmumu “May 28th”. Pulkstenis izvēlēts kā simbols, kas vienmēr atgādina par mazajiem svarīgajiem mirkļiem kopā ar ģimeni. Savukārt sestajai ģimenei, par kuru būsiet rakstījuši labus vārdus, kampaņas rīkotāju vārdā dāvināsim Gerija Čepmena un Rosa Kempbela grāmatu “5 mīlestības valodas bērniem”.

Aicinām šīm īpašajām balvām ieteikt ģimenes:

– kuras pavada kvalitatīvi laiku ar bērniem, ar savu rīcību ir labs piemērs pārējiem un rosina arī citas ģimenes rīkoties līdzīgi,

– kuras aktīvi kopā iesaistās dažādos pasākumos,

– kuras savām atvasēm māca dabas mīlestību, tradīcijas un citas vērtības,

– kuras ir sociāli aktīvas un bez atlīdzības palīdz līdzcilvēkiem,

– kurās bērni var attīstīt savus talantus un veidoties par personībām.

Gaidīsim jūsu ieteikumus līdz 30. novembrim uz e-pasta adresi: evita.aploka@aluksne.lv.

Lai veicinātu vecākus pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, 10. decembrī Labklājības ministrija organizē akciju “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”. Tādejādi kampaņas organizatori vēlas iedibināt jaunu tradīciju – svētdienu, kas tiek pavadīta ģimenes lokā, mudinot vecākus pavadīt nedaudz vairāk laika kopā ar saviem bērniem. Katrs kampaņas atbalstītājs ar savu ideju un ieceri var dalīties, to ievietojot kampaņas „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” Facebook lapā un akcijas dienā dalīties ar kopīgo aktivitāšu bildēm sociālajos tīklos, pievienojot tām tēmturi #mirklimirnozime.

Kampaņas laikā ir izstrādāts arī informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo informatīvo e-bukletu var lejupielādēt: https://goo.gl/quz9k4.

 

Kampaņas klipus var noskatīties šeit:

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/157279101532751/ 

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/159114784682516/ 

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/159443634649631/ 

  

 

Sagatavoja: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv