info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Aicina uz radošu un veselīgu pēcpusdienu “Ar sirdi Kuldīgā!

Sestdien, 9. februārī, no 12.00 līdz 16.00 ikviens kuldīdznieks un pilsētas viesis aicināts uz tikšanos pašā Kuldīgas sirdī, lai pasākumā “Ar sirdi Kuldīgā!” gaidāmās Valentīndienas noskaņās uzzinātu par sirds veselības stiprināšanu un veselīga dzīvesveida un uztura lomu veselas sirds darbībai. Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Aicinām ģimenes ar bērniem, lai, aktīvi kustoties, meklētu vecpilsētas līkločos noslēptās sirds pieturas, ieklausītos sirds pukstu zinībās un, sekojot savas sirds aicinājumam, uzzināto ko jaunu un svarīgu par savu veselību.

Pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties Kuldīgas aktīvās atpūtas centrā. Kopskaitā divpadsmit radošajās sirds pieturās Kuldīgas vecpilsētā varēs nodegustēt un atpazīt zāļu tējas sirds siltumam un uzzināt, kā darbojās sirds. Tādas nodarbes kā Amora vēstuļu pasts, spoguļsiržu krāsošana ar mākslinieci Ivetu Brenci, sirsniņcepumu dekorēšana, sirdspuķītes un lupatu sirdis, ziepju gatavošana sirds formā sola jauku izklaidi ar izziņas elementiem dažāda vecuma dalībniekiem.

Kuldīgas novada muzejs sola iepazīstināt ar sirds lietām Bangertu villā. Savukārt Escape ROOM Baznīcas ielā 32 iecerētas noklīdušo sirsniņu medības. LIAA Kuldīgas Biznesa inkubators sola iespēju katram pašam uztaisīt un saņemt īpašo Kuldīgas kartiņu, kuras dizainu Nelda Blūma ir gatavojusi tieši šim pasākumam, kā arī pagatavot sirsnīgus gardumus kopā ar Sniedzi Zaļkalni. Un kur tad vēl sirsnīgs selfijs pie sirsniņu sienas piemiņai par interesanti pavadīto dienu!

Sadarbībā ar OK “Taka” dažādu vecumu aktīvisti varēs iemēģināt orientēšanos sirds formas maršrutā, kam starts un finišs tiks dots Restaurācijas centrā Baznīcas ielā 30. Savukārt izkustināt katru vissīkāko muskulīti aicinās Kristīne Kleinšmite Kuldīgas novada Sporta skolas zālē Kalna ielā, kur sešos treniņos varēs iemēģināt dinamiskotrampoline fitness uz batutiem un relaksēti izbaudīt bioboard funkcionālos treniņus. Turpat arī Sirds kabineta un Svara kabineta konsultācijas un ieteikumi.

No 13.00 līdz 15.00 Baznīcas ielā 1, Kuldīga novada Domes lielajā zālē skaņu terapiju sirds mieram vadīs holistiskā terapeite, gongu meistare un reiki skolotāja Marija Mežecka. 

Lekcijas – koprades telpā Metro, Liepājas ielā 8

12.00 Sintija Kalniša – uztura speciāliste. Uzturs sirds veselībai

13.00 Arturs Šulcsseksologs, pārmaiņu treneris. Izplatītākās kļūdas pāru attiecībās  

14.00 Anita Ozoliņa – farmaceite, sadarbībā ar Mana aptieka. Mīti par medikamentiem

Pasākuma noslēgumā 17:00 Duets Mediante  koncerts “Mūzika sirdmieram” notiks Rezidence cafe “Venta”. Duets Mediante ir muzikāli dinamisks duets, kas meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma, svingam raksturīgās improvizācijas un estrādes mūzikas interpretācijas apvienojumu. “Tā ir dzirkstošu vokāla un jūtīgas akordeona spēles rotaļa, kas aicina klausītāju uz brīdi atstāt aiz durvīm ikdienas rūpes un caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaiši smeldzīgu stāstu,” vēsta grupas akordeonists Māris Rozenfelds.

Koncerts un radošās darbnīcas tiek rīkotas ar Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras projektu konkursa finansiālu atbalstu.

Pasākumu organizē: Kuldīgas Restaurācijas centrs, Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs, Kuldīgas Jauniešu māja

Pasākumu atbalsta: Kuldīgas novada Sporta skola, Rīgas Stradiņa universitāte, Sarkanā Krusta koledža, LIAA Kuldīgas biznesa inkubators, Rezidence cafe “Venta”, Dāvanu veikals KUULD, SIA “Krāsas un lakas veikals”, Escape ROOM, Kuldīgas novada muzejs, Stafenhāgena nams.

Tālruņi informācijai: 27021298 vai 20371650

Informāciju sagatavoja:

Ilze Zariņa,Kuldīgas restaurācijas centra vadītāja

Pielikumā: pasākuma programma un publicitātes attēls.

Kristīne Duļbinska

Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Kuldīgas novada pašvaldība

Tālr. 63321900, e-pasts: kristine.dulbinska@kuldiga.lv

www.kuldiga.lv