info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Turpinās Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstība

Ekspluatācijā jau nodotas pārbūvētās Ganību un Rūpniecības ielas, bet pilnā sparā turpinās ražošanas un noliktavas ēkas būvdarbi Rūpniecības ielā 1A, Alūksnē.

Alūksnes iedzīvotāji un viesi jau pamanījuši, ka pilsētas rūpnieciskā zona tikusi ne vien pie pārbūvētām ielām, bet arī pie vairāku metru augstumā izbūvētas angāra tipa ēkas. Šobrīd objektā jau pabeigta iekšsienu mūrēšana, un uzsākti to apdares darbi. Noslēgušies arī jumta siltināšanas darbi un nosedzošā profila montāža.  Šonedēļ objektā uzsākta ārējā lietus notekūdeņu kanalizācijas izbūve, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta ”Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstība 1. kārta” ietvaros Alūksnē ir veikta Rūpniecības un Ganību ielas pārbūve 1,49 kilometru garumā, bet industriālās teritorijas izbūve vēl turpinās. Šajā teritorijā projekta ietvaros paredzēts ierīkot industriālo laukumu 0,35 ha platībā un izbūvēt angāra tipa ēku ar atsevišķām biroja un saimniecības telpām, darbinieku telpām un labierīcībām 998 m2 platībā.

Alūksnes novada pašvaldība projektu īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” ietvaros.

Projekta kopējās plānotās izmaksas sastāda 2,37 miljonus eiro, no tām ERAF finansējums – 1,83 miljoni eiro.

 

Druvis Mucenieks

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciālists

Tālruņi 64381503, 26456644

www.aluksne.lv