info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti
swedbank uzņēmējiem

Swedbank piedāvā uzņēmumiem telpas savās filiālēs

Latvijas reģionu attīstības programmas ietvaros, atbalstot uzņēmējdarbības vides attīstību, Swedbank piedāvā uzņēmumiem telpas savās filiālēs, kurās ir iespēja organizēt biznesa tikšanās ar klientiem vai partneriem. Telpas Swedbank filiāļu darba laikā vairākas reizes mēnesī ir pieejamas ikvienam uzņēmējam, neatkarīgi no tā, vai viņš ir Swedbank klients vai nav. Šobrīd šāda iespēja ir pieejama 14 Swedbank reģionālajās filiālēs.

Uzņēmējiem Swedbank bez maksas piedāvā apspriežu telpas, kurās ir pieejams arī bezmaksas bezvadu internets. Piereģistrēties telpu izmantošanai ir iespēja Swedbank Business Network, izvēlētajā filiālē vai zvanot pa tālruni 67444444. Šobrīd pieteikt telpu uzņēmuma vajadzībām var: Aizkrauklē, Gulbenē, Jēkabpilī, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī, Cēsīs, Valmierā, Siguldā, Jelgavā, Bauskā, Ogrē, Liepājā un Ventspilī. Nākotnē plānots uzņēmumu vajadzībām pieejamo filiāļu tīklu paplašināt.

“Sadarbojoties ar uzņēmējiem, redzam, ka atbalsts viņu biznesa attīstībai var būt plašāks un neaprobežoties tikai ar piešķirto finansējumu vai labu padomu finanšu plānošanā. Mēs saredzam iespēju sniegt ļoti praktisku atbalstu un atvērt savu filiāļu durvis darījumu tikšanos un sanāksmju organizēšanai. Īpaši būtiski tas ir nelieliem uzņēmumiem, kuriem varbūt vēl nav sava biroja vai arī uzņēmējs strādā no mājām. Dažās filiālēs klienti jau ir izmēģinājuši šo piedāvājumu, un atsauksmes ir ļoti pozitīvas. No maija ieviešam šo iespēju plašāk – jau 14 filiālēs,” uzsver Mārtiņš Drusts, Swedbank Reģionu vadītājs.

Par Latvijas reģionu attīstības programmu

2015. gada sākumā Swedbank publiskoja Latvijas reģionu attīstības programmu, noslēdzot sadarbības memorandu ar Latvijas Pašvaldību savienību par finanšu pakalpojumu pieejamības paplašināšanu Latvijas reģionos. Saskaņā ar parakstīto memorandu, papildus bankas fiziskās pieejamības paplašināšanai, Swedbank atbalsta ekonomiskās aktivitātes atjaunošanos Latvijas novados, piedāvājot kreditēšanas pakalpojumus, kas īpaši pielāgoti novadu uzņēmēju un iedzīvotāju prasībām. Tie sevī ietver gan mikrokredītus nelielu pamatlīdzekļu iegādei vai apgrozāmo līdzekļu papildināšanai uzņēmumiem, gan hipotekāros kredītus ar atvieglotiem nosacījumiem mājokļa iegādei, gan arī ēku energoefektivitātes finansēšanu. Pērn Latvijas novados uzstādīti kopumā 16 bankomāti, tādējādi nodrošinot skaidras naudas pieejamību teju 400 Swedbank bankomātos visā Latvijā. Šogad Swedbank mērķis ir nodrošināt klātesamību visās Latvijas attīstības plānā definētajās reģionālās nozīmes pilsētās.