info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Smiltenes novadam 10 “Vieta, kur satikties!”

Smiltenes novada 10 gadu jubilejas svinību noslēgumu 10.augustā aicinām svinēt pasākumā “Vieta, kur satikties!” Mēru muižā, Bilskas pagastā.

Smiltenes novads svin 10 gadu jubileju! Svinības aizsākām 21.jūnijā un līdz pat 10.augustam īpašos svētku pasākumos esam tikušies gan pilsētā, gan pagastos, lai būtu liecinieki latviskuma dzimšanai, pārbaudītu un papildinātu zināšanas par novadu un dziedātu, dejotu kopā ar novada un Latvijā atzītiem talantīgiem cilvēkiem. 10.augustā Mēru muižā, Bilskas pagastā aicinām uz svētku noslēguma pasākumu “Vieta, kur satikties!”, kur, līdzīgi kā pirms 10 gadiem, kopā satiksies visi novada pagasti, aktīvie un darbīgie novada iedzīvotāji, aicinot ikvienu iepazīt vēl vairāk Smiltenes novadu un kopīgi svinēt svētkus!

Svētku svinības iesāksim ar Bilskas pagasta iepazīšanu, ekskursijā “Pa Barona Bunduļa dzimtajām takām”. Plkst.14:00 tikšanās un izbraukšana no Baznīcas laukuma Smiltenē, pieteikšanās pa tel.nr. 29139515. Vietu skaits autobusā ierobežots, bet ekskursijā iespējams doties ar savu auto, sekojot autobusam.

No plkst.15.00 SATIKŠANĀS PRIEKUS aicināti izbaudīt pie Birzuļu tautas nama, kur mazajiem pasākuma apmeklētājiem un citiem interesantiem tiks piedāvātas lielās spēles, dažādas atrakcijas, darbošanās ar Dabas un tehnoloģijas parku “URDA”. Plkst.15.30 ikvienam īpašā izklaides programmā kopā ar Citronmeiteni un Salātlapiņu no “Aģentūras Olee” būs iespēja uzzināt “Kā sasmīdināt skābo Citronmeiteni?”.

No plkst.15.30- 20.00 Mēru muižas parkā ikvienam būs iespēja satikties un iepazīties ar novada pagastiem un mūsu aktīvajiem cilvēkiem, īpašā svētku sadaļā “VAI PAZĪSTI SAVA NOVADA CILVĒKUS?”. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar novada mājražotājiem, uzņēmējiem un amatniekiem, līdzdarboties viņu sagatavotajās aktivitātēs, iegādāties kādu kārumu un piedalīties īpašā loterijā, pašvaldības viktorīnā, kā arī uzzināt par Smiltenes novada tūrisma un pašvaldības piedāvājumiem.

Plkst.16.00 pie Mēru muižas SATIKŠANĀS visiem svinīgā svētku atklāšanā. Pagastu un pilsētas satikšanās un atrādīšanās, atskats uz aizvadītajiem 10 gadiem caur stāstiem, dziesmu un deju! Gaidāmi priekšnesumi un tikšanās ar jau iemīļotiem novada māksliniekiem, kā arī īpaši šim vakaram radītām apvienībām.

Plkst.17.00 satiksimies ar konkursa “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2019” dalībniekiem un apbalvosim to laureātus. Muzikālu apsveikumu konkursantiem un svētku viesiem sniegs novadniece Kristīne Timermane un Gatis Ivans.

Plkst.18.30 pie Mēru muižas aicināti uz sen gaidītu tikšanos ar grupu “Palsa”, grupas 60 gadu jubilejas ieskandināšanas koncertā.

Plkst.19.00 pie Mēru dižozola aicināti uz sarunu par Smiltenes novada 10 gadiem ar Smiltenes novada domes vadību, kuri, kopā ar novadnieci un žurnālisti Lauru Akmentiņu, atskatīsies uz novada 10 gadiem, notikumiem, kuri bijuši par pamatu novada izaugsmei un attīstībai šodien, iesāktajiem un plānotajiem darbiem, projektiem novadā, lai attīstība turpinātos.

Plkst.20.00 pie Mēru muižas gaidāma ĪPAŠA TIKŠANĀS ardziedātāju Jāni Stībeli viņa labāko dziesmu koncertā, kurā piedalīsies arī Kristaps Krievkalns (taustiņinstrumenti), Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), Toms Poišs (bass), Miķelis Vīte (bungas), Iluta Alsberga (bekvokāls).

Muzikālo noskaņa turpināsim ar SATIKŠANOS DZIESMĀ zem Mēru dižozola, kur plkst.21.00 aicināti uz novadnieces Alises Ozolas akustisko koncertu vakara mieram un spēku uzkrāšanai, lai plkst.22.00 pie Mēru muižas satiktos svētku dejās zaļumballē ar Smiltenes Pūtēju orķestri un grupu “Ceļojums”.

Visā pasākuma norises laikā būs apskatāma arī foto izstāde – atskats uz padarītajiem darbiem Smiltenes novadā aizvadītajos 10 gados, kā arī Smiltenes novada muzejā Mēru muižā Latvijas Mākslas un amatniecības izstāde “Putni krāsā un kompozīcijā”, kā arī muzeja patstāvīgā ekspozīcija.

Ieeja uz visiem pasākumiem – bezmaksas

Esam lepni par paveikto un sasniegto šajos 10 gados un sakām paldies ikvienam par ieguldījumu novada attīstībā un tā vārda popularizēšanā Latvijā un pasaulē. Aicinām būt kopā gan svētkos, gan ikdienā un ar lepnumu raudzīties uz katra paveikto un sasniegto savas mājas, uzņēmuma attīstībā, kas ir kā pamats novada izaugsmē arī turpmāk!

Aiciniet svētkus svinēt ikvienu kopā ar mums- gan novadniekus, gan mūsu draugus un ciemiņus!

Aicinām būt kopā Smiltenes novadā- vietā, kur satikties! Smiltenes novadā- vietā, kur augt!

Informācija par pasākuma norises vietu:

Adrese: Smiltenes novada muzejs Mēru muižā, Jaunā iela 5, Mēri, Bilskas pagasts KARTE

Ģeogrāfiskās koordinātas: 57.444916, 26.092689.

Pasākuma organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Informāciju sagatavoja,
Inga Kovala
Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv;

Mob.tel. 29613117

www.smiltene.lv