info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Smiltenes novada domei jauns priekšsēdētāja vietnieks

Trešdien, 28.februārī, Smiltenes novada domes sēdē deputāti pieņēma un atbalstīja Smiltenes novada domes  priekšsēdētāja vietnieces Aijas Cunskas lūgumu atbrīvot viņu no domes priekšsēdētāja vietnieces amata pienākumu pildīšanas.  Sēdes turpinājumā par jauno domes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts Aigars Veldre, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Aija Cunska, kura ikdienā strādā SIA “Firma Madara ’89” par IT un drošības daļas vadītāju  un Vidzemes augstskolā vada lekcijas, skaidro, ka lēmumu atteikties no domes priekšsēdētāja vietnieces amata pieņēmusi, jo pašlaik ļoti daudz laika aizņem pamatdarbs. A. Cunska uzsver, ka tas nav tikai amats, bet arī atbilstoši pienākumi un atbildība: “Mana pārliecība ir, ka, kvalitatīvi veicot vietnieka pienākumus, jāiedziļinās visos jautājumos, jāizprot visi projekti un procesi, ir jāuzklausa sabiedrības viedoklis, ir jātiekas un jārunā ar cilvēkiem, ir jārisina problēmjautājumi un ir jābūt klāt pasākumos, pašlaik brīvā laika šiem pienākumiem ikdienā ir maz,  jo ļoti daudz laika aizņem mans pamatdarbs, taču es turpināšu strādāt kā deputāte un Kultūras, izglītības un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja, kā arī vadīt Izglītības attīstības plāna izstrādes darba grupu.”

Domes sēdē visi klātesošie deputāti atbalstīja Aijas Cunskas lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata. Sēdes turpinājumā tika izskatīts jautājums par jauno domes priekšsēdētāja vietnieka/-ces ievēlēšanu, uz kuru tika izvirzītas divas kandidatūras – domes priekšsēdētājs Gints Kukainis izvirzīja Aigaru Veldri (Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), bet deputāts Edgars Avotiņš – Zigetu Vīķeli (Latvijas Reģionu Apvienība-Vidzemes partija), piebilstot, ka viņa ir tikpat cienījama un pieredzes bagāta kandidāte, lai ieņemtu domes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

Deputāti, atklāti vārdiski balsojot ar vēlēšanu zīmēm,  par Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēja A.Veldri, kurš saņēma 8 balsis, par Z.Vīķeli tika atdotas 6 deputātu balsis. Sēdē nepiedalījās Ināra Grundāne.

 

Marita Mūze,

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv
Mob.tel. + 371 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

https://twitter.com/SmiltenesNovads