info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

RACA pašvaldības sadarbosies ar LIAA investoru piesaistē

Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) valdes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis vakar parakstīja līgumu ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktoru Andri Ozolu par LIAA ārējo ekonomisko pārstāvniecību līdzdalību RACA pašvaldību investīciju projektu popularizēšanā.

“LIAA pārstāvniecību tīkls ar nostiprinātajiem kontaktiem ārvalstu investoru vidē ir lieliska iespēja, kā Latvijas pašvaldībām un uzņēmējiem atrast sadarbības partnerus visdažādāko projektu īstenošanā, kas ne vienmēr tiek izmantota”, atzīst RACA valdes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. “Tādēļ mums ir patiess gandarījums mūsu sadarbību formalizēt, aicinot no vienas puses LIAA pārstāvjus ārvalstīs, bet no otras – RACA pārstāvētās pašvaldības – aktīvi izmantot LIAA kā tiltu ārvalstu investoru informēšanā un ieinteresēšanā par investīciju iespējām Latvijas novados”.

Pašlaik Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Singapūrā, Somijā, Vācijā un Zviedrijā. Savukārt LIAA sabiedriskie pārstāvji ārvalstīs šobrīd darbojas Azerbaidžānā, Ēģiptē, Indijā, Šveicē un Lihtenšteinā, Ķīnā un Taizemē.

RACA ir 2015. gadā dibināta biedrība, kas apvieno 21 Latvijas pašvaldību – novadus, kas Nacionālajā attīstības plānā atzīti par reģionālajiem attīstības centriem. RACA biedri ir Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Līvānu, Ludzas, Madonas, Ogres, Preiļu, Saldus, Siguldas, Smiltenes, Talsu, Tukuma un Valkas novada pašvaldības.