info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Noslēdzies starptautiskais futbola turnīrs “Valka – Valga 2017”

No 18. līdz 20. augustam Valkas pilsētas stadionā norisinājās Starptautiskais futbola turnīrs bērniem un jauniešiem “Valkas – Valgas kauss 2017”, kurā piedalījās komandas no Izraēlas, Beļģijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

U – 14 grupā pirmo vietu izcīnīja Izraēlas komanda “Ibilin Hapoel”. Šī komanda turnīra gaitā izskatījās pārliecinošāk par pretiniekiem no Latvijas un Igaunijas, atstājot Valkas komandu otrajā vietā, bet FC “Warrior” (Igaunija) trešajā vietā.

U – 11 grupā konkurence bija daudz sīvāka. Par uzvarētājiem kļuva komanda no Valmieras – “FC Gauja”, kas pabeidza turnīru, nezaudējot nevienu spēli, komandas “Ibilin Hapoel” spēlētāji palika otrie, bet trešie -viesi no Beļģijas komandas “Durbuy”. Lietuviešu komanda “Trakai” turnīru noslēdza ceturtajā vietā, komanda pavisam noteikti varēja cīnīties par trijnieku, bet spēlētāju trūkuma dēļ nepietika spēka turnīru pabeigt godalgoto komandu trijniekā.

Tālāk – piektie FC “Warrior” no Igaunijas, sestie – vietējā Valkas komanda, bet septītie palika “Ibilin Hapoel” otrā komanda. Jāpiezīmē, ka Ibilīnas komanda sadalījās divās komandās, lai puiši iegūtu lielāku spēļu praksi.

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics