info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš apmeklē Kuldīgas novadu

15. martā Kuldīgas novadā viesojās Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, apmeklējot vairākus objektus, kā arī tiekoties ar Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu.

Savu vizīti K. Kariņš sāka ar Vārmes pamatskolas apmeklēšanu. Skolā Ministru prezidents tikās ar tās vadītāji Agitu Grāveri-Prenclavu, izbaudīja divus muzikālos priekšnesumus, bet pēcāk sarunājās ar pedagogiem. Ministru prezidents skolotājiem pastāstīja par ieceri optimizēt izglītības sistēmu, lai mūsu bērni iegūtu izcilu izglītību, kā arī skolotāji saņemtu cienījamu atalgojumu par savu darbu. Tāpat K. Kariņš sacīja: “Letiņi ir spējīgi”, norādot uz talantīgiem cilvēkiem mūsu valstī.

Tālāk vizīte turpinājās kokapstrādes uzņēmumā “Stiga RM”, kurā investēti vairāk nekā 20 miljoni eiro. Ražotnē K. Kariņš tikās ar uzņēmuma pārstāvjiem, izstaigāja nesen uzbūvēto ražošanas un apstrādes kompleksu.  Pēcāk Ministru prezidents devās uz Kuldīgas novada Domi, kurā tika atvēlēts laiks mediju pārstāvjiem. Izskanēja jautājumi par šīs vizītes mērķiem, par gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, nodokļu un izglītības sistēmām, kā arī citiem aktuāliem tematiem.

Turpinājumā K. Kariņš kopā ar I. Bērziņu un Kuldīgas novada Domes galveno ekspertu darbam ar sabiedrību, valsts institūcijām un tūrismu Arti Gustovski devās darba pusdienās. Pēc iestiprināšanās vizīte turpinājās Kuldīgas Restaurācijas centrā, kas pagājušajā nedēļā ieguva otro vietu konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2018”. K. Kariņam par centra funkcijām pastāstīja restaurators Jānis Mertens, izrādot pērn atjaunotās telpas un dažādus pašlaik restaurējamos objektus.

Vizītes noslēgumā Ministru prezidents tikās ar Kuldīgas novada Domes darbiniekiem un deputātiem, pārrunājot aktuālākos politiskos tematus. “Par pilsētu un vīzīti man radies lielisks iespaids. Latvijā ir spēcīgi reģioni, kuriem jāturpina attīstīties, piemēram, Kuldīga, Valmiera, un citas.  Kuldīga ir paraugs daudzām pilsētām, tāpēc paldies par sirsnīgo uzņemšanu,” uzsvēra K. Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Komarovskis, sabiedrisko attiecību speciālists
Kuldīgas novada pašvaldība
Tālr. 633 21900, e-pasts: karlis.komarovskis@kuldiga.lv       www.kuldiga.lv